Modern technology gives us many things.

2018 Kurban Bayramı Tatili Resmi Olarak Uzatıldı

Kurban Bayramı Tatilinin Süresi Açıklandı: Tam 9 Gün Tatil!

2018 Kurban Bayramı Tatili Süresi Belli Oldu
0 282

Tüm Türkiye resmi olarak gelecek kurban bayramı tatili süresi kaç gün olacak haberini bekliyordu. Ve nihayet beklenen oldu. CB sözcüsü İbrahim Kalın, yapılan 2. kabine toplantısı sonrasında konuştukları başlıkları aktardı. Bu başlıkların içinde kurban bayramı tatilinin süresi de yer aldı. Yapılan açıklamaya göre bayram tatili süresi 9 güne çıkarıldı.

Memleketine gitmek isteyenler, iyi bir tatil yapmak isteyenler ya da sırf bayram tatili biraz daha uzun olsun diyenlerin beklediği o müjdeli haber nihayet İbrahim Kalın’ın yaptığı basın toplantısında netliğe kavuştu.

Hafta sonlarının da dahil edildiği kurban bayramı tatili resmi olarak 9 gün olarak ilan edildi. Ayrıca bayramın 1. günü 21 Ağustos’a denk gelirken son günü de 24 Ağustos’tur. Tüm resmi kurumlar 27 Ağustos 2018’de hizmetler kaldığı yerden devam edecektir.

Kurban Bayramı’nda Dikkat!

Bayram tatili ise 17 Ağustos 2018’de saat 17:00 ile resmi olarak başlayacaktır. Her sene duyduğumuz kurban bayramı tatili dönüşü haberlerini umarım bu sene duymayız. Lütfen uzun yola çıcaklar dikkatli olsunlar, acele etmeden yolculuk yapsınlar ve kurban keseyim derken kendilerini yaralayanlar lütfen bırakın işi uzmanları halletsin.

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.