Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

4 Ayaklı Doğan Bebek için “Tanrının Hediyesi” dediler

0 55

Yaşadığımız dünyada, bilim insanlarının normal seyrinde devam eden hayatın genetiği ile oynamaya başlamsından sonra birbirinden ilginç şeylerin ortaya çıkması artık bize tuhaf gelmiyor. İnsan görünümlü koyunlardan, 8 el-ayaklı hayvanlara kadar normalin dışında birçok şey görmeye başladık. Geçtiğimiz günlerde DailyMail’in paylaştığı bir haberde ise Hindistan’da bir ailenin dünyaya gelen çocukları bu ilginç haberlerden bir tanesi oldu.

4 ayaklı bebek ameliyat oldu

Nüfusu 1 buçuk milyara yaklaşan Hindistan’da bu türlü vakaların artış gösterdiği belirtiliyor. Bunun nedeni olarak da insanların akraba evlilikleri yapıyor olması gösteriliyor. Dünyaya gelen bu bebek için de kesin bir açıklama yapılmazken akraba evliliğinin bu duruma neden olduğu belirtiliyor.

Dünyanın konuştuğu hindistanlı bebek

Ailesinin düşüncelerine göre ise bu bebek “Tanrının hediyesi” olmuş onlar için. Doktorların bu bebeğin derhal ameliyat edilmesi gerektiği belirtilse de aile ilk başlarda bunu ekonomik durumları iyi olmadığından dolayı kabul etmemişler.

Tüm dünya bu bebeği konuşuyor

Hindistan’lı aile için yardım toplanmış ve bebeğin ameliyati için kendilerine veirlmiştir. İlk başlarda ameliyat edilmesini kabul etmeyen aile 4 ayaklı ve 2 cinsel organlı bebeklerini ameliyat etmeye razı olmuşlar. Bu olayın milyonda bir görülen bir durum olduğunu belirten doktorlar da şaşkınlıklarını gizleyemediler.

4 Aylık Bebek Olay Oldu! Dünya bu bebeği konuşuyor

Doktorlar ameliyatın başarılı geçtiğini belirtiyorlar. Fakat bebeğin ilerleyen yaşlarda bu durumun rahatsızlığını yaşayabileceğini de ifade eden doktorlar bebeğin şimdilik oldukça sağlıklı olduğunu, normal insanlarda olduğu gibi 2 ayak ve 1 üreme organının olduğunu söylediler.

4 Bacaklı İlginç Bebek

2014 yılında da buna benzer bir olay Hİndistan’da yaşanmış ve dünyada olay olmuştu. O zamanlarda da 4 bacaklı ve 4 kollu bir bebek dünyaya gelmişti. Uzmanlar o bebeğin ikiz kardeşinin ölmesinin ardından onun organlarının doğan bebeğe yapışmış olabileceğini söylüyorlar. 2 Cinsel Organı Olan Erkek BebekKonuyu beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Daha fazla bilgiye ulaşmak için Sosyal Türk’ü, Youtube üzerinden de takip edebilirsiniz. Youtube adresimiz için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.