Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Active Plus iyot damlası Video Yorumları İzledim

Active Plus iyot damlası hakkında yorumlarımı sizlerle paylaşıyorum.

0 169

Merhabalar. Az önce vitplus iyot damlası nasıl kullanılır diye bir yazı yayınlarken active plus iyot damlası videolarına rastladım. Videolarda active plus iyot damlası kullandıklarını iddia eden bazı kimselerin yorumları bulunmaktadır. Ben de videoların çoğunu izledim. Hemen hepsinde active plus iyot damlası kullandım, 2 ayda 10 kilo verdim benzeri yorumlar bulunuyor.

Birçok ürün hakkında insanların neler düşündüğünü öğrenmek için kullanıcı yorumları kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Kimisi diyor ki yapmadığım spor, yapmadığım diyet kalmadı. bir türlü kilo veremedim, istediğim kıyafeti giyemedim. Doktora gittim, doktor troid bezlerimin çalışmadığını söyledi. Sonra da doktor bu hastaya active plus iyot damlasını önermiş! Bu ürünü kulanmaya başladıktan sonra ise bir anda kilo vermeye başlamış.  Eyvallah. Olabilir. Ön yargılı değiliz hiç bir şeye fakat sizlere bir tavsiyem olacak arkadaşlar. Bu türlü video yorumları izleyerek ” aa bak nasıl da işe yarıyormuş diye aldanmayın hemen” çünkü bu türlü videolar parayla da hazırlatılmış olabilir.

Doktorunuza danışmanız..

active plus iyot damlasi kullananlar
Biz bu videolar sahtedir, active plus iyot damlası işe yaramıyor demiyoruz. Sadece siz de gidin bir doktora ve deyin ki böyle bir ürün var. Başka doktorlar hastalarına önermiş. Bende kullanırsam zararı ya da yararı olur mu? Ya da bendeki iyot eksikliğini nasıl giderebilirim diye bir danışın. Eğer gerçekten öyle birşey varsa zaten doktorunuza da size “kullan tabi, geç bile kalmışsın” diyebilir. Siz de evinize gidip active plus iyot damlası siparişinizi vererek ya da varsa eğer eczanelerden temin ederek ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Öneri! Dilerseniz daha önce palaştığımız vitplus iyot damlası hakkındaki yorumları okumak için vitplus yorumları linkine tıklayabilirsiniz.

Active Plus İyot Damlası Yorumları

Evet değerli dostlar. Siz de active plus iyot damlası ile alakalı neler düşündüğünüzü yorum alanından ürünü kullanmak isteyenlerle paylaşabilirsiniz. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını sizlerin yorumları ile öğreneceğiz. Siz active plus iyot damlası hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.