Modern technology gives us many things.

Aleyna Tilki ft. Emrah Karaduman – Yalnız Çiçek (Subliminal İlluminati Sembolleri)

Aleyna Tilki'nin Son Klibi Subliminal Mesajlarla Dolu! İşte detaylar..

Aleyna Tilki‘nin Emrah Karaduman ile yaptığı düet şarkısı Yalnız Çiçek yaklaşık 12 saat önce Youtube’da yayınlandı. Şarkı sözleri Yıldız Tilbe’ye, müziği ise Tarık Sezer’e aittir. Türkiye’de son zamanlarda artan subliminal illüminati ifşa videoları ve başlıklarına bir tane de ben eklemek istedim. Bilemiyorum tabii, bu illüminati görsellerini dikkate alan var mıdır ama yine de bir kenarda dursun diye buraya eklemek istiyorum.

Neticede millet illüminati olsa da olmasa da Aleyna Tilki ve diğer şarkıları, videoları dinleyip izlemeye devam ediyorlar. Edeceklerdir de. Çünkü kimse bunlara itibar etmiyor. Aleyna Tilki’nin son klibinde de birçok illüminati semboline denk geldim. Şarkı bence güzel olmuş. Klip için Türk ahlak ve aile yapısına biraz fazla geldiğini söylemeliyim. Elbette bu sizlerin takdiri ve tercihidir. Beni ilgilendirmez.

Aleyna Tilki İllüminati Görselleri: Değişik desenlere sahip beyaz elbiseli adam dikkatinizi çekti mi? Mutlaka horosun gözünü de görmüşsünüzdür...
Aleyna Tilki İllüminati Görselleri: Değişik desenlere sahip beyaz elbiseli adam dikkatinizi çekti mi? Mutlaka horosun gözünü de görmüşsünüzdür…

Aşağıda 7-8 tane resim paylaşacağım. Bu resimlerde yahudilik sembolü Hz. Davud’un mühründen horosun gözüne, masonik duruştan daha birçok imgeyi göreceksinizdir. Ben sözü daha fazla uzatmadan görselleri sizlerle paylaşayım. Konuyla alakalı yorumlarınızı, düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Horosun Gözü

Aleyna Tilki İllimünati Resimleri
Aleyna Tilki İllimünati Resimleri Yalnız Çiçek şarkısına çekilen klipten… Horosun gözü dikkatinizi çekti mi? Elbisenin üstünde duruyor. Tabii Hadise’nin saçlarıyla gözünü kapatıp, horosun gözünü yapmasını söylemiyorum bile..

Netice itibariyle bu klip Türkiye’de şimdiden milyonlarca defa izlendi ve izlenmeye de devam edecektir. Aleyna Tilki’nin diğer klipleri ile alakalı çalıntı, başkalarından esinlenilmiş gibi yorumlar yapılmıştı. Bu Türkiye’de epey tartışılmıştı. Bakalım bu klip ile alakalı da öyle bir tartışma olacak mıdır? Birlikte bekleyip göreceğiz.

Masonik Duruş (Kırmızılı Adam)

Aleyna Tilki İllimünati Yalnız Çiçek Şarkısı Kırmızılı adam masonik duruşu ile göze batıyor...
Aleyna Tilki İllimünati Yalnız Çiçek Şarkısı Kırmızılı adam masonik duruşu ile göze batıyor…

Bu arada illüminati denilen bu örgüt önceleri icraatlerini gizli yürüten bir örgüt olsa da şimdilerde tüm dünyada açık bir şekilde faaliyetlerini yürütmektedirler. Hatta adamların misyonlarını, amaçlarını anlatan, üye kabül eden internt siteleri bile mevcut. Yani esrarengiz bir örgüt değildir. Elbette amaçları doğrultusunda bir takım faaliyetler yapıyorlar fakat bundan kime ne değil mi?

Yahudilik Sembolü

Aleyna Tilki İlluminati: Montun üstündeki sembollere iyi bakın. Orada yahudiliğin sembolü olan Hz. Davud'un mührünü göreceksinizdir. Bir kaç yere işlenmiş halde...
Aleyna Tilki İlluminati: Montun üstündeki sembollere iyi bakın. Orada yahudiliğin sembolü olan Hz. Davud’un mührünü göreceksinizdir. Bir kaç yere işlenmiş halde… Görselin üzerine tıklayarak daha yakından inceleyebilirsiniz.

İlluminat, 18. yüzyılda Almanya’da kurulmuştur diye Wikipedia bilgisi bulunyuor. Elbette bu inandırıcı gelmese de resmi olarak faaliyetleri 1 Mayıs 1776’da Almanya’da başlamış. Bununla alakalı şimdiye kadar o kadar çok şey söylendi ki. Bunlardan doğru olanları olsa da bir çoğu abartıdan öteye gitmemiştir. Fakat birçok ünlü ismin bu gizemli tarikata üye olduğu biliniyor.

Aleyna Tilki Yalnız Çiçek Klibi: Kırmızı elbiseli adamın duruşu sizce de tuhaf değil mi? Bu bir mason duruşudur.
Aleyna Tilki Yalnız Çiçek Klibi: Kırmızı elbiseli adamın duruşu sizce de tuhaf değil mi? Bu bir mason duruşudur.

Facebook’ta illuminati’ye ait bir internet sitesine bağlı olan bir sayfa bulunuyor. Şu anda yaklaşık 600 bin takipçisi bulunan bu sayfada tarikat ile alakalı görseller, videolar paylaşılıyor.

Aleyna Tilki İlluminati sembolleri: Bu resimde de yine Aleyna Tilki'nin giydiği elbisede yer alan horosun gözü imgeleri her fırsatta gözümüze sokuluyor.
Aleyna Tilki İlluminati sembolleri: Bu resimde de yine Aleyna Tilki’nin giydiği elbisede yer alan horosun gözü imgeleri her fırsatta gözümüze sokuluyor.

Bence bütün bunlar bilinçli ve itinayla hazırlanmıştır. İtibar ediyor muyum? Hayır. Çok önemli midir? Herkese göre değişir.. Kliplerde kullanılan c*nsel figürler, şarkı sözlerinde gizlenen mesajlar kabul edin ya da etmyin bir gerçektir. Bütün bunlar aile yapısını, toplum yapısını değiştiren etmenlerdir.

aleyna tilki illuminati resimleri: Bu resimde de aleyna tilki elini arabanın üzerine koyarak horosun gözünü göze sokmaya devam ediyor.
aleyna tilki illuminati resimleri: Bu resimde de aleyna tilki elini arabanın üzerine koyarak horosun gözünü göze sokmaya devam ediyor.

Dediğim gibi. Ben bu tarz şeylere pek itibar etmiyorum. Buna kadar dikkat edilmesi gereken birçok husus var diye düşünüyorum. Elbette bunların hepsi subliminal mesajlardır. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ilk defa izlediğim klipte bunlar gözüme çarptı. Belki konuyla alakalı uzman kişiler daha farklı şeyler bulabilir, bütün bunların saçma komplo teorilerinden öteye gitmediğini de söyleyebilir. Sadece paylaşmak istedim…

BUNLARA BAKTINIZ MI?
3 Yorum Yapılmış
 1. Okan

  Ne yani Aleyna tilki yahudi mi? Tamam kabul ediyorum bunların hepsi rastlantı olamaz ama şahsen ben yahudi olduğunu zannetmiyorum.

  1. Asya

   Yanı bu yaZıdan bunu çıkardığına inanamıyorum

 2. Asya

  Yani bu yazıdan bunu çıkardığına inanamıyorum

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.