Modern technology gives us many things.

Anadolu Kartalları Filmi Tek Kelimeyle “Muhteşem!”

Kaliteli ve türk yapımı film arayanlar için küçük bir tavsiye...

Anadolu Kartalları filmi izle
0 1.884

2011 yılında izlediğim bir filmi bugün bir kere daha göğsüm kabararak izledim. Normalde filmleri izlerken ağlayan biri değilim fakat anadolu kartalları filmi izlerken gözyaşlarım dolmadı dersem yalan olur. İlk izlediğimde çok duygulanmıştım. Aradan geçen 7 yılın ardından bir kere daha izledim ve aynı gurur bir daha hasıl oldu içimde.. Filmi izlemek isteyenler Youtube üzerinden 1080p Full HD kalitesi ile izleyebilirler.

Anadolu Kartalları Filmi

Yapımcılığını Fida Film’in üstlendiği anadolu kartalları filmi Türkiye’de iyi bir prodüksiyon harcanarak hazırlanan ender filmlerden bir tanesidir. Yaklaşık olarak 10 milyon dolar para harcandığı söyleniyor. Ekipmanlar, kamera açıları, kullanılan malzemeler gerçekten kaliteli. Efektler, sesler harika.

Filmde 5 yakın arkadaşın pilot olma hayalleri anlatılmaktadır. Bunun yanı sıra pilotluk eğitiminin süreci, uçakların hazırlanışında çalışan ekiplerin fedakarlıkları ve daha birçok konu ele alınmıştır. Başrol oyuncuları arasında Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçi, Alpay Kemal Atalan, Çağatay Ulusoy gibi ünlü isimler yer alıyor.

Anadolu Kartalları filmi izlemeniz gereken bir türk filmidir.
Anadolu Kartalları filmi izlemeniz gereken bir türk filmidir.

Her Türk Evladı Mutlaka İzlemeli!

Şimdiye kadar kendi ordumuz hakkında pek fazla bilgi sahibi değildik. En azından kendi isteği ile araştıranlar hariç genel olarak hava ve deniz kuvvetleri hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır. Oysa şanlı Türk ordusu hem kara kuvvetleri hem deniz kuvvetleri ve hem de hava kuvvetleri ile ayrılmaz bir bütündür. Bu filmde her ne kadar yeterli olmasa da hava kuvvetleri ile alakalı küçük tanıtımlar yapılmıştır.

Baktığımızda başta Amerika olmak üzere Rusya, Almanya, Fransa ve daha birçok ülke kendi ordularını tanıtmak için dünyanın parasını harcamaktan çekinmiyorlar. Bizde ise genelde aile yaşantısını konu alan romantik komedi türündeki filmler hazırlanıyor. Türk ordusunun reklamı için bence anadolu kartalları filmi yeterli değildir ama büyük bir adımdır.

Anadolu Kartalları Filmi Full izle

O nedenle her türk evladı mutlaka anadolu kartalları filmini izlemelidir. Yukarıdaki videodan filmi tek parça halinde Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Youtube’da çok fazla reklam olması canınızı sıkabilir. O nedenle farklı alternatiflere bakabilirsiniz.

Bu arada eğer IMDB üyeliğiniz varsa buraya tıklayarak filme oy verebilir, düşüncelerinizi tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.

en iyi bilim kurgu filmleri izle
en iyi bilim kurgu filmleri izle

Ayrıca daha önce sizler için hazırladığımız en iyi bilim kurgu filmleri başlıklı konumuzu inceleyerek tavsiye ettiğimiz bilim-kurgu dalındaki filmlere göz atabilirsiniz. Sayfanın altında anadolu kartalları filmi ile alakalı yorumları ve eleştirileri paylaşırsanız seviniriz.

7.3
MÜTHİŞ!

Anadolu Kartalları Filmi Yorumları

Anadolu Kartalları filmi, bence türk sinema tarihi boyunca özellikle tanıtım yapmak amaçlı hazırlanmış en iyi ve en kaliteli filmlerden bir tanesidir. Yaklaşık 10 milyon dolar bütçeyle hazırlanan bu film göğsünüzü kabartacak, türk ordusuna bakış açınızı değiştirecektir.

  • Prodüksiyon 8
  • Oyunculuk 7
  • Efektler 7
BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.