Modern technology gives us many things.

Antitox Kullananlar Yorumları Paylaşıyor

Antitox damla hakkında merak ettiğiniz herşey burada yorumlanıyor...

antitox kullananlar ne düşünüyor?
1 1.988

Herkese merhabalar.. Meltem Açıkel’in tanıtımını yaptığı antitox zayıflama damlası ile alakalı olarak detayları sizlerle paylaşmıştık. Burada antitox kullananlar, kullanmış oldukları zaman zarfında başlarından geçenleri dilerlerse paylaşabilirler. Sizler de etkili olduğu iddia edilen bitkisel zayıflama damlası antitox ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları sayfanın altında bulunan antitox kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirsiniz.

Antitox damla nedir?

Eğer antitox nedir diye merak ediyorsanız linkin üzerine tıklayarak direkt ilgili konuya zıplayabilirsiniz. Bu arada her ne kadar videoda belirtmiş olsakta tekrardan belirtmemize müsaade edin. Değerli dostlar! Antitox damla, size oturduğunuz yerden kilo verdirmez. Mutlaka beslenme alışkanlığınızı değiştirmeli, spor yapmalı, bol su tüketmeli, ağır yiyeceklerden uzak durup, abur cuburu hayatınızdan çıkarmalısınız.

Eğer bunları yaparsanız antitox damla zayıflama sürecinizi hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Eğer yukarıda sıraladıklarımızın bir tanesini bile yapmıyorum, yapamıyorum diyorsanız o zaman profesyonel bir destek almanızı tavsiye ederiz. Spor yapmadan kilo vermek maalesef mümkün değildir. Doktorların ya da diyetisyenlerin tavsiyesi doğrultusunda bir diyet programı çıkarabilirsiniz.

Antitox Damla Zayıflama Diyeti Kullananlar
Antitox Damla Zayıflama Diyeti Kullananlar

Antitox kullananlar

Sayfanın altında bulunan antitox kullanıcı yorumları alanından antitox kullananlar ürün ile alakalı düşüncelerini paylaşıyorlar. Siz bu ürün hakkında ne düşünyürosunuz?

BUNLARA BAKTINIZ MI?
1 Yorum Yapılmış
  1. Berna Arıcan

    Bu damladan sipariş verdim. Kargoya verildi. Ancak mide hastası olduğum için doktorumuz kullanmama izin vermedi. Kargo geldiğinde ürünü teslim almadım, iade olacağını belirttim ve ödeme yapmadım. Ardından beni aradılar, açıklamamı yaptım. Sonra İstanbul’dan bir bey arayıp beni tehdit etti.Ürünü almazsam 680 lira ceza ödeyeceğimi söyledi. Ne münasebet, iade hakkımı kullanıyorum, dedim. Burası ciddi bir yer, siz görürsünüz iadeyi , dedi. Şaşkınlıktan dilim tutuldu. Kargo ücretini talep etseler hemen gönderirdim. Bunlar nasıl insanlar? Beni tehdit eden numara 02169980667

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.