Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Auriga Flavo C Serum ve Maske Kullananlar

Flavo-C Maskesi nedir? Nasıl Kullanılır ve insanların yorumları nasıldır?

0 415

Makyaj yaptıktan sonra yada dışarıdaki kirlerin yüzünüze yapışmasından dolayı cildinizi temizlemek istiyorsanız flavo-c isimli cilt temizleme ürünü yardımınıza koşacaktır. Bu yazımda flavo c serum nedir, nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt vereceğim. Ayrıca auriga flavo c serum kullananlar başlıklı bu yazımda dilerseniz ürün hakkındaki şikayet ve yorumları da paylaşabilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse flavo c maske yüzünüzde biriken yağları, bakterileri, makyaj malzemelerinin kalıntılarını temizleyemeye yarayan ayrıca cildinizin kırışıklığını azaltıp genç görünmenize olanak sağlar. Bu etkisi yüzde 100 işe yarar mı bilemiyoruz ancak cildinizi temizleyeceği iddia ediliyor. Birçok cilt bakım ürününün aksine flavo c haftada 2 defa kullanılmaktadır. Hatta dışarıya çıkma sıklığınıza, bulunduğunuz çevrenin hava temizliğine göre bunu haftada 1 defa kullanmanız bile yeterli olacaktır.

Flavo C maske ile cildinizde varsa eğer sivilceleri, akneleri, rahatsız edici noktaları da zaman içerisinde azaltır yada yok eder. Az öncede söylediğim gibi bu bilgiler flavo c maske satış sitelerinden edinilmiş bilgiler olup yüzde 100 doğruluk payı tartışılmaktadır. Bu nedenle aşağıdaki yorum alanından insanların flavo c maske hakkında neler yazdıklarını okumanızı tavsiye ederiz. Eğer siz de kullanmışsanız tecrübelerinizi flavo c maske kullanmak isteyenlerle paylaşabilirsiniz.

Flavo c serum yorumları ve şikayetleri

Flavo C maske Etkileri

  1. Her türlü cilt tipinde kullanılabilmektedir.
  2. Yüzü koruma altında tutar
  3. Cildin nemlenmesini sağlar
  4. Canlı ve parlak bir cilt görünümü sunar
  5. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlar
  6. İçerisindeki vitamin c sayesinde cildinizi besler.
  7. Kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Yukarıda saymış olduğumuz bu özellikler flavo c maske satış sitesinde belirtilen özelliklerledir. Ürünle alakalı bir video paylaşmak istedim ancak videolar ingilizce yada başka dillerde olduğundan yayınlamadım.  Eğer yeni bilgilere ulaşırsam burada paylaşacağım. Unutmayın! Sizler flavo c maske hakkında yorumlarınızı ve sorularınızı paylaşarak insanların ürünü tanımasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.