Haber, Video ve Teknoloji

Başak Dizer Tatlıtuğ ve Demet Şener Kutluay’ın Bebeklik Resimleri

Demet Şener ve Başak Dizer bugünün en çok konuşulan konularından oldu....

0

Başak Dizer, bugün sosyal medyanın gündemine hızlı bir giriş yaptı. Manken Demet Şener Kutluay’ın instagram hesabınan paylaşmış olduğu 2 küçük çocuk fotoğrafı takipçileri tarafından epey konuşuldu. O kadar ki fotoğrafta etiketlemiş olduğu başak dizer tatlıtuğ çok kısa zamanda trendtopic olmayı başardı.

Küçüklükten bugüne arkadaş olduklarını ve arkadaşlıklarının halen eskisi gibi olduğunu belirten Demet Şener Kutluay, bugün paylaşmış olduğu bir fotoğraf ile maziye yolculuk yaptı.

Demet Şener Kutluay Makyajsız Hali

Daha önceden de Demet Şener ile Başak Dizer’in arkadaşlıklarının çok eskilere dayandığı konuşuluyordu. Demet Şener’in bugün paylaşmış olduğu fotoğraf ise bunun bir ispatı oldu. Fotoğrafın açıklama kısmına ise “1. yaş günümüz, güzel arkadaşım benim” notu eklendi.

Demet Şener Kutluay'ın Kızı Kimdir

Başak Dizer Tatlıtuğ ile Demet Şener Kutluay’ın ise aynı ayda doğmuş olması takipçilerin gözünden kaçmadı. Son zamanlarda eşi İbrahim Kutluay ile boşanmak üzere olan Demet Şener Kutluay, gündeme sürekli gelmektedir.

Demet Şener Kutluay ve Başak Dizer Tatlıtuğ

Demet Şener Kutluay’ın resmi instagram hesabını ziyaret etmek isteyenler buraya tıklayabilirler. Siz de Demet Şener ve Başak Dizer’in çocukluk resmi ile alakalı düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.