Modern technology gives us many things.

Darısı Başımıza Dizisi Erken Final Yapıyor

Darısı Başımıza Neden Bitiyor?
5 287

Darısı başımıza dizisi show tv ekranlarında yayın hayatına başlamış, reytinglerde oldukça iyi sonuçlar almış ve beğenilmiş bir yaz dizisidir. Başrol oyuncuları arasında Elif Doğan, Ozan Dolunay, Devrim Yakut, Açelya Topoğlu gibi isimlerin olduğu darısı başımıza dizisinin 5. bölüm tanıtımı yapıldığında “Final” ibaresi izleyicinin gözünden kaçmadı.

Darısı Başımıza Neden Bitiyor?

Sosyal Medya’da konuyla ilgili binlerce tweet, paylaşım yapılırken seyirci adeta isyan etti. İnsanlar “ne ara başladı da ne ara final kararı alındı“, “reytingleri iyi olan bir diziyi neden bitiriyorsunuz ki” ya da “içim de sebepsiz bir umut var umarım da umudum beni yarı yolda bırakmaz ve darısı başımıza hakkında çok güzel haberler alırız” şeklinde yorumlarla insanlar tepkilerini dile getirdi.

Reytinglerde oldukça iyi sonuçlar alan darısı başımıza dizisinin final yapma nedeni ile alakalı henüz Gold Film tarafından ya da kanal tarafından bir açıklama yapılmış değildir.

Darısı Başımıza Final Yapmasın
Darısı Başımıza Final Yapmasın

Darısı Başımıza Oyuncuları Şaşkın!

Sosyal Medya’da bu konu tartışılırken dizinin oyuncularının yaptığı paylaşımlar da dikkatlerden kaçmadı. Oyuncuların da yeni haberdar olduğu bu durum herkesi şaşırtmış durumda. Darısı başımıza dizisi 1 Ağustos 2018’de yayınlanacak 5. bölüm ile birlikte ekranlara veda edecek. Konuyla alakalı olarak yorumlarınızı paylaşmayı unutmayınız.

BUNLARA BAKTINIZ MI?
5 Yorum Yapılmış
 1. Seval

  Kanal ve yağım bir açıklama yapmalı emeğe saygısızlık bu lafa gelince herkesten fazla emekçi gözüken kanallar iş kendi çıkarlarına gelince görmezden geliyor.Biz iyi giden gününün 1. Si olan bir dizinin bitirilmesini istemiyoruz

 2. ilayda

  Ya lütfen darısı başımıza dizisi bitmesin. En azından başka bir kanalda yayınlanmaya devam etsin. Biz darısı başımıza dizisini gerçekten çok seviyoruz. Lütfen #darısıbaşımızafoxageçsin. Lütfen.

 3. elif

  Ya böyle güzel dizileri neden bitiriyorsunuz ki? İzlediğimiz çok az dizi var zaten onları da hemen bitiriyorsunuz. Bir daha show tv izlersem ne olayım.

 4. Ayku

  Yeniden istoyozzzzzzzźzzzzzzzzzzzzzzzzz

 5. leyla

  Lütfen darısı başımıza dizisi bitmesin biz bu diziyi çok sevdik başka kanala geçsin. Ne bileyim #fox olabilir mesela. Darısı başımıza oyuncularını da çok seviyoruz.

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.