Modern technology gives us many things.

Darısı Başımıza Dizisi Erken Final Yapıyor

Darısı Başımıza Neden Bitiyor?
5 200

Darısı başımıza dizisi show tv ekranlarında yayın hayatına başlamış, reytinglerde oldukça iyi sonuçlar almış ve beğenilmiş bir yaz dizisidir. Başrol oyuncuları arasında Elif Doğan, Ozan Dolunay, Devrim Yakut, Açelya Topoğlu gibi isimlerin olduğu darısı başımıza dizisinin 5. bölüm tanıtımı yapıldığında “Final” ibaresi izleyicinin gözünden kaçmadı.

Darısı Başımıza Neden Bitiyor?

Sosyal Medya’da konuyla ilgili binlerce tweet, paylaşım yapılırken seyirci adeta isyan etti. İnsanlar “ne ara başladı da ne ara final kararı alındı“, “reytingleri iyi olan bir diziyi neden bitiriyorsunuz ki” ya da “içim de sebepsiz bir umut var umarım da umudum beni yarı yolda bırakmaz ve darısı başımıza hakkında çok güzel haberler alırız” şeklinde yorumlarla insanlar tepkilerini dile getirdi.

Reytinglerde oldukça iyi sonuçlar alan darısı başımıza dizisinin final yapma nedeni ile alakalı henüz Gold Film tarafından ya da kanal tarafından bir açıklama yapılmış değildir.

Darısı Başımıza Final Yapmasın
Darısı Başımıza Final Yapmasın

Darısı Başımıza Oyuncuları Şaşkın!

Sosyal Medya’da bu konu tartışılırken dizinin oyuncularının yaptığı paylaşımlar da dikkatlerden kaçmadı. Oyuncuların da yeni haberdar olduğu bu durum herkesi şaşırtmış durumda. Darısı başımıza dizisi 1 Ağustos 2018’de yayınlanacak 5. bölüm ile birlikte ekranlara veda edecek. Konuyla alakalı olarak yorumlarınızı paylaşmayı unutmayınız.