Dilan Polat kimdir? Dipotens yaptıranlar, yorumları ve şikayetleri

featured

Dilan Polat adını son birkaç yıldır güzellik salonları, kozmetik ürünleri ve bilhassa dipotens yöntemiyle duyuyoruz. Tabii sosyal medyada hakkında iyi şeyler söyleyenlerin yanı sıra eleştirenler, beğenmeyenler de bulunuyor. Halihazırda Instagram’da 4 milyona yakın takipçisi bulunuyor ve genç yaşına rağmen çok güzel işler başarmış bir Türk kadın girişimcisidir. Öncelikle kendisini ve eşini, başarılarından dolayı tebrik etmek istiyorum.

Bu içeriğimizde kısaca dipotens nedir sorusuna cevap vereceğiz. Ağırlıklı olarak sizlerden gelecek olan dipotens yorumları, dipotens yaptıranların şikayetleri ve varsa mevcut sorulara verilecek olan cevaplar üzerinden devam edeceğiz. Dilan Polat güzellik merkezleri Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermektedir. Bu salonlarda birçok yöntem uygulanıyor. Fakat en çok konuşulan ve merak edilen yöntem Dipotens cihazıyla yapılan yöntemdir.

Dipotens nedir?

Dipotens, vücutta sarkmış bölgeleri gerdirme işleminden fazla yağların yakılmasına kadar sizi tabir yerindeyse daha genç ve çekici göstermeye yaradığı iddia edilen bir cihazdır. Doğrusu, hiç denemediğim için size cihaz veya yöntem ile alakalı olumlu yahut olumsuz bir şey söyleyemiyeceğim.

Dipotens yaptıranlar

O nedenle konuyla alakalı sözü çok fazla uzatmak istemiyorum. Çünkü bu konunun başlığı da dipotens yaptıranlar ve onların paylaşacakları yorumlardır. Yani sizler sayfanın altında bulunan yorum alanından görüşlerinizi paylaşarak, fikir alışverişinde bulunabileceksiniz.

Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat kimdir?
kaynak: instagram @dilanpolat

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medyada annesi ile alakalı kendisi epey eleştirildi. Sürekli kendisine “annen nerede” gibisinden sorular soruldu. Tabii bu gibi hassas konular insanı derinden etkiler. Dilan Polat da çeşitli videolarda bu konudan dolayı çok üzüldüğünü dile getirdi.

Bir defasında Armağan Çağlayan’ın programına konuk olduğunda bu konuya gözyaşları içinde açıklık getirerek annesinin babası tarafından öldürüldüğünü ve babasının panik atak hastası olduğundan dolayı bilerek yapmadığını söyledi.

Her neyse! Dilan Polat’ın eşi Engin Polat olup 2 de çocuğu bulunuyor. İstanbul’da ikamet ediyorlar. Halihazırda sadece instagram üzerinden -ki @dilanpolat bağlantısına tıklayarak instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz – 4 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

Dilan Polat yorumları

Siz de gerek dilan polat ile alakalı gerekse dilan polat estetik merkezleri ile alakalı yaşadığınız sorunlar varsa bunları yahut da memnun kaldıysanız olumlu yorumlarınızı bu sayfayı gören binlerce kişiyle paylaşabilirsiniz.

Tepki Ver | mutlu4
4
mutlu
Mutlu
2
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
2
_a_rm_
Şaşırmış
3
vir_sl_
Virüslü
Dilan Polat kimdir? Dipotens yaptıranlar, yorumları ve şikayetleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Yönetici 20 Eylül 2022, 05:31

    Dilan Polat ile alakalı yorumları burada okuyabilirsiniz. Dipotens ile alakalı merak ettiğiniz soruları da lütfen paylaşınız.

    Cevapla
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Sosyal Türk ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!