Modern technology gives us many things.

Erkenci Kuş Bitiyor mu?

Erkenci Kuş Dizisi Bitiyor mu?
0 542

Erkenci kuş dizisi bitiyor mu? Fox TV’nin beğeni ile izlenen dizisi erkenci kuş henüz başlayalı 6 hafta olmasına rağmen sosyal medyada dolaşan bazı paylaşımlar erkenci kuş final yapacak mı sorularını hatırlara getirdi. Konuyu araştırdık, gerekli sayfaları inceledik ve erkenci kuş dizisinin bitip bitmeyeceği ile alakalı bir karara vardık. İşte detaylar..

Erkenci Kuş Dizisi Bitecek mi?

Değerli Sosyal Türk takipçileri böyle bir iddianın aslı astarı olmamakla birlikte bazı kişilerin twitter’da takipçi çekmek için yaptıkları küçük oyunlardan başka birşey değildir. Başrollerinin arasında Demet Özdemir, Can Yaman gibi ünlü isimlerin olduğu erkenci kuş dizisi yayın hayatına olduğu gibi devam etmektedir. Yani herhangi bir final kararı söz konusu değildir.

Fakat aynı durumu Show TV’nin 4 haftalık dizisi darısı başımıza için söyleyemeyeceğiz. Çünkü çiçeği burnunda dizinin 5. bölümde final yapması kesinleşmiş durumda. Dizinin oyuncuları dahi haberi setteyken aldılar. Anlayın ki ani alınmış bir karardır ve başka kanala transfer olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Erkenci Kuş Oyuncuları ve Sevgilileri
Erkenci Kuş Oyuncuları

Erkenci Kuş Dizisi Devam Edecek

Erkenci Kuş dizisini televizyondan izleyemeyenler için resmi Youtube hesaplarından Full HD kalitede izleyebilirler. Erkenci Kuş’un Youtube hesabına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Dizi ile alakalı yorumlarınızı sayfanın altındaki erkenci kuş dizisi yorumları alanından paylaşmayı unutmayınız.

BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.