Modern technology gives us many things.

Erkenci Kuş Dizisinin Oyuncuları Birbirinden Başarılı

erkenci kuş oyuncuları ve sevgilileri
0 227

Erkenci kuş dizisi yayınlanmaya başladıktan sonra oyuncular o kadar başarılı performans sergilediler ki birçok kişi acaba can yaman ile demet özdemir sevgili mi demekten kendini alamadı. Tam anlamıyla profesyonelce işe çıkartan dizinin ekibinin her bir üyesi bir birinden başarılı. Her iki oyuncu da önceki projelerinde gösterdikleri performanslar ile insanların beğenisini almışlardı.

Erkenci Kuş Oyuncuları Birer HARİKA!

Fakat erkenci kuş dizisinde sadece can yaman ve demet özdemir rol almıyor. Diğer oyuncuları da görmezlikten gelmek büyük bir ayıp olurdu. Mesela erkenci kuş 6. bölümde zebercet karakterini canlandıran Cihan Ercan sarhoş rolü yaparken izleyenleri hem güldürdü hem de başarısı sayesinde takdir topladı.

Zebercet, çocukluk aşkı olan Sanem ile evlenebilmek için türlü türlü fedakarlıklara katlanıyor. Gerçi bunu yaparken çokta isteyerek yapmıyor. Yani karakterde biraz saflıkta yok değil fakat bu zebercet’i zebercet yapan şeydir.

Erkenci kuş sanem can sevgili mi?
Erkenci kuş sanem can sevgili mi? Can Yaman ile Demet Özdemir’in gerçek hayatta sevgili olup olmadığını merak edenler için öyle bir şeyin olmadığını belirtmek istiyoruz.

Zaten Zebercet ile Sanem’in birlikteliği mümkün değildir. Bunu siz de biliyorsunuz. Belki birkaç bölümlüğüne de olsa sanem ile zebercet yakınlaşabilirler ki bu da çok uzak bir ihtimaldir. En iyi kısmı ise Ayhan ile Zebercet’in ilerleyen bölümlerde göreceğimiz birlikteliği olacaktır.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Şimdilik her iki karakterde normal çocukluk arkadaşı gibi davranmaya devam ediyorlar. Yani senaryo o şekilde devam ediyor. Fakat ikili hem sempatik hem de bir birlerine yakışmaktadır. Zaten No:309 dizisinde de her iki oyuncu birlikte rol almışlardı. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz?

BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.