Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Avni Kimdir (EDHO)

EDHO yeni bölümde diziye katılan Avni karakteri gerçek adı nedir, gerçekte kimdir?

0 39

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncuları arasına yeni bir isim katıldı. Herkes EDHO’daki Avni kimdir, gerçek adı nedir diye merak ederken sizler için bu bilgileri şimdiden paylaşmak istedik. Peki son bölümde neler olmuştu? Ercüment, Hızır tarafından hain olduğu gerekçesiyle öldürülür. Gerçekte hain miydi? Peki bu olay nasıl gerçekleşti? Ercümert’in kardeşi Mert, abisi hakkındaki her şeyi Hızır’a belgeli bir şekilde anlatınca Ercüment’in sonu gelmişti. Hızır, gözlerini kırpmadan Ercüment’i masada öldürdü.

Son iki bölümdür dizide adı geçen avni karakteri epey merak konusu olmuştu. Peki eşkiya dünyaya hükümdar olmaz oyuncuları arasına yeni katılan Avni karakteri gerçekte kimdir? Gerçek adı nedir? Bu soruların cevaplarını da bugün sizlerle paylaşıyoruz. Yeni bölüm fragmanında yeni bir yüzün göze çarpması Avni karakterini de ifşa etmişti.

EDHO Avni Kimdir?

Dizideki avni karakterini Turgay Kantürk canlandıracaktır. 1961’de İstanbul’da dünyaya gelen Turgay Kantürk hem tiyatro yönetmeni hem oyuncu, hem şair hem yazardır. Daha önceleri Kuzey-Güney, Otogargara gibi yapımlarda rol alan Turgay Kantürk şimdilerde ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Avni karakterini canlandıracaktır.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.