Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Esra Erol ‘Evlilik Programları Bitiyor mu’ Açıklaması

Esra Erol, Müge Anlı gibi sunucuların sunduğu Evlilik programları yayından kaldırılıyor mu?

0 117

Evlilik, izdivaç programları denilince akla gelen isimlerden biri de Esra Erol’dür. ATV’de evlilik programı sunuculuğu yapan Esra Erol geçtiğimiz yıl “evlilik programı bitiyor mu” sorularının üzerine kendi programında bir açıklama yapmış ve programın bitmediğini, devam edeceğini iza etmişti.

Esra Erol Bitiyor mu

Fakat geçtiğimiz hafta izdivaç programlarında yaşanan ahlaksızlıklar, seviyesizlikler Cuma namazındaki hutbeye kadar uzanınca Esra Erol bir kere daha gündeme gelmiş ve konu hakkındaki sessizliğini twitter üzerinden paylaştığı mesajlarla vermişti.

Esra Erol Evlilik Programları Bitiyor mu?

Ünlü sunucu Esra Erol twitter’dan artık yeter, sıkıldım ve yoruldum şeklinde mesajlar paylaşmış, diyanetin hutbesindeki konuyu da savunmuştu. Bu da akıllara acaba Esra Erol artık program yapmayacak mı ya da RTÜK tarafından bu türlü programlara bir yaptırım mı gelecek şeklinde sorular getirdi.

Esra Erol Final Yapacak

Şahsen kendi düşüncelerimi paylaşmam gerekirse bu türlü bir uygulamanın yapılmayacağını belirtmek isterim. Çünkü dünyanın paraları bu sektörde dönüyor ve bu akışı durdurmak öyle kolay olacak bir iş değildir. Hele ki Türkiye’de bu çko ama çok zordur.

Esra Erol Çocuğu Oğlu Resimleri Şimdiye kadar birkaç kere evlilik programları bitiyor mu diye gündem oluşuturuldu ancak netice itibariyle ne bir yaptırım uygulandı ne de biten bir program oldu. Aksine evlilik programları günden güne artmaya başladı.

Esra Erol Makyajsiz Hali

Konuyu yakın takibe almış durumdayız. Yetkili makamlardan ya da evlilik programları sunucularından bir açıklama gelir gelmez sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Öte yandan Esra Erol, 9 Şubat 2017’de programın yeni bölümünü yayınlattı. İlgili kişiler Youtube üzerinden izleyebilirler.

Esra Erol Final mi yapiyor

Esra Erol final mi yapıyor, bitiyor mu başlıklı bu yazıda siz de yorumlarınızı, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Henüz sosyal medyada esra erol tarafından yapılmış yeni bir açıklama bulunmamaktadır. İyi günler.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.