Haber, Video ve Teknoloji

Esra Erol Yeni Sezonda Olmayacak Neden Final Yapıyor?

Milyonların sevgilisi Esra Erol Yeni sezonda olmayacağını, bıktığını, pes ettiğini söyledi.

0

Esra Erol, yaptığı evlilik programıyla 10 yıldan bu yana hep zirvede olan bir isimdi. Birçok kişinin evlenmesine vesile olan Esra Erol ile alakalı son günlerde tepkiler artmaya başlamıştı. Aslında bu sadece Esra Erol için değil, tüm izdivaç programları için geçerli olan bir durumdur. Toplumda epey tepki çeken izdivaç programlarından dolayı Esra Erol’ün de yeni sezonda olmayacağı iddia edildi.

Aslında başlangıçta oldukça iyi giden ve beklenilenin de üstünde reyting alan evlendirme programları sonraları amaçlarından sapınca tepkileri çekmeye başladı. Esra Erol, bu işe ilk başladığında bu kadar reyting alacağını belki de hayal etmemişti. Milletin teveccüh göstermesinden sonra programın formatı zamna içerisinde değişmeye başladı. O kadar ki cuma namazında hutbelere bile konu olan bu olay Esra Erol’ün de tepkilerden dolayı final yapmasına neden oldu.

Esra Erol’ün Programı Neden Bitecek?

Zaman içerisinde toplumsal ahlaka ters düşen sahnelerin yaşanması, katılımcıların farklı konuları konuşmaya başlaması aile ortamında izlenmeyecek bir hale dönüştüğünden dolayı konu Aile Bakanlığına kadar intikal edince Esra Erol’de bundan nasibini alıp, final yapmaya karar verdi.

Esra Erol Final Yapacak

Esra Erol yaptığı açıklamaya göre yeni sezonda program yapmayacakmış. Aslında tam olarak bitecek denilmese de Esra Erol’ün twitter hesabından “Bıktım. Yoruldum. Pes ettim.” demesi akıllara esra erolün izdivaç programının bir daha olmayacağını getirdi. Konuyla alakalı henüz açıklama yapılmadı. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi Youtube kanalımızdan ya da www.sosyalturk.net adresinden takip edebilirsiniz. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Esra Erol’ün Programı Bitiyor mu?

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.