Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Evlat Kokusu Oyuncuları, Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kanal D'nin yeni dizisi evlat kokusu oyuncuları hakkında detaylı bilgiler...

6 120

Evlat kokusu dizisi oyuncuları netleşti. Uzun zamandır hazırlıkları yapılan evlat kokusu oyuncu kadrosu nihayet kesinleşti. Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Kanal D dizisinin konusu ise adından da anlaşılacağı üzere anne ve babaların evlatlarına, çocuklarına olan sevgisi anlatılacaktır. Oldukça duygu yüklü bir dizi olacağa benziyor. Bu yazımızda ise merak edenler için evlat kokusu oyuncuları tam liste halinde paylaşacağız.

Evlat Kokusu Oyuncuları

Evlat Kokusu Oyuncuları: Hande Soral Zeynep Gündoğan Kimdir

Hande Soral: Dizide zeynep gündoğan karakterini canlandıracak olan hande soral uzun zamandır kameralardan, televizyon dünyasından uzak duruyordu. Son olarak birleşen gönüller isimli sinema filminde rol alan güzel oyuncu şimdilerde ise Kanal D’de yayınlanacak olan evlat kokusu dizisinde başrolü paylaşacaktır.

Evlat Kokusu Oyuncuları: Barış Kılıç Aslan Akbaş Kimdir

Barış Kılıç: Dizide Aslan Akbaş rolünü canlandıracaktır. Türkiye’nin en büyük şirketlerinden olan Akbaş holdingin yönetim kurulu başkanı olan Aslan Akbaş, ailesinin isteği üzerine aşkla sevmediği birisiyle mantık evliliği yapacaktır. Bu evliliğinde zaman zaman sorunlar yaşasa da aşkla sevdiği tek kişi ise kızıdır.

Evlat Kokusu Oyuncuları: Sedef Avcı Zümrüt Akbaş Kimdir

Sedef Avcı: 22 Ocak 1982 doğumlu olan Sedef Avcı, evlat kokusu dizisinde zümrüt akbaş karakterini canlandıracaktır. Barış Kılıç’ın canlandırdığı Aslan Akbaş’ın eşi olan Zümrüt Akbaş, ailesinin isteği üzerine bu evliliği yapmıştır. İlk başlarda mantık evliliği yapan Zümrüt zamanla Aslan’a aşık olsa da bu aşkına bir karşılık bulamayacaktır. Zümrüt Akbaş, dizide acı çeken, eşinin de kendisini sevmesini isteyen bir karakterdir..

Evlat Kokusu Oyuncuları Tamamı

Evlat Kokusu dizisi nerede çekiliyor diye merak edenler için öncelikle çekimlere Hollanda’nın Amsterdam şehrinde başlanıldığını, orada ilk bölüm çekimleri bittikten sonra İstanbul’da devam edeceğini belirtmek isteriz. Henüz İstanbul’un hangi ilçesinde, semtinde çekiliyor bilemesekte yakında bu alanı güncelleyeceğiz.

 • Sedef Avcı
 • Hande Soral
 • Barış Kılıç
 • Murat Han
 • Pınar Çağlar Gençtürk
 • Yeşim Salkım
 • Alihan Türkdemir
 • Balım Gaye Bayrak
 • Doğancan Sarıkaya

Evlat Kokusu 1. Bölüm Fragmanı

Evlat Kokusu Oyuncuları

Evlat Kokusu Dizisi Yorumları

Siz de evlat kokusu oyuncuları başlıklı bu yazımızda detaylıca paylaştığımız bu bilgilerin üzerine eklemek istediklerinizi yorum alanından ilave edebilirsiniz. Sizce evlat kokusu dizisi nasıldı? Diznin sizdeki ilk izlenimi ne oldu? Diğer izleyiciler ile yorum alanındna düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

6 Yorumlar
 1. Funda Diyor ki:

  Tanıtımda çalan şarkı çok güzel ya kim söylüyor? Bilen var mı?

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Grup Abdal söylemektedir. İlgili konuya gitmek için linke tıklayınız.

   https://www.sosyalturk.net/evlat-kokusu-bebegin-besigi-camdan-sarkisi-ninni-nenni-821

 2. pınar şahin Diyor ki:

  sabırsızlıkla beklediğim bir dizi ne zaman tam olarak yayınlanacak acaba?

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Mart’ın ilk haftasında yayınlanacağı söylenmektedir. Gelişmeleri takip etmekteyiz.

 3. Sosyal Türk Diyor ki:

  Evlat Kokusu dizisi hakkındaki yorumlarınızı, eleştirilerinizi buradan yazabilirsiniz. Eksik kalan oyuncular varsa bildirirseniz memnun oluruz.

 4. selim Diyor ki:

  Çok güzel bir şarkı ya sabaha kadar söylese sabaha kadar dinlerin

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.