Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Evlilik Programı Yapanlara Rekor Ceza Geldi

RTÜK'ün kestiği cezaya Esra Erol, instagram hesabından tepki gösterdi.

0 63

Son birkaç ayda RTÜK’e evlilik programları ile alakalı rekor sayıda şikayet yapıldı. Bu şikayetler arasında kimisi ahlakı bozduğunu, kimisi evlilik gibi kutsal bir müessenin ayaklar altına alındığını, kimisi manevi değerlere aykırı olduğunu kimisi adayların dış görünüşlerinin halka izletilmesi gibi şikayetler yer aldı.

Esra Erol, RTÜK’ün yazmış olduğu bu cezaya instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile tepki gösterdi. Toplamda 11.2 milyon TL ceza kesilen evlilik programları için yaptığı paylaşımda “şaşkın” ifadesini kullandı.

Esra Erol’ün resmi instagram hesabına ulaşmak için tıklayınız: @esraerol

RTÜK, bu cezayı son 1 ayda kesmiş. Daha önce ne kadar ceza kestiği hakkında bir bilgimiz olmasa da esra erol, seda sayan, müge anlı ve diğer evlilik programlarına toplamda 11.2 milyon TL para ceza kesilmiş.

Esra Erol Evlilik Programları Ceza Tepkisi

İşte Esra Erol’ün ceza haberini duyduktan sonra çekmiş olduğu fotoğraf. Bu cezadan Esra Erol’ün payına düşün miktarı bilemiyoruz. Belki de kendisine bir ceza gelmemiştir. Esra Erol’ün aylık aldığı maaşa baktığımızda aslında büyük bir ceza olmadığını söyleyebiliriz.

Evlilik programları bitiyor mu? Esra Erol’ün yapmış olduğu açıklamayı okumak için tıklayınız.

Biliyorsunuz Esra Erol ATV’den aylık 1 milyon 200 bin TL maaş alıyordu… Hatta bu maaşı ile gündeme bile gelmişti bir zamanlar. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.