Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Evlilik Programları Kaldırılıyor! Esra Erol Ağladı, Zuhal Topal…

Evlilik Programları bitiyor mu? Esra Erol seneye devam edecek mi?

0 65

Numan Kurtulmuş’un evlilik programları KHK ile kaldırılacak, bir düzenleme yapılıyor sözlerinin ardından sosyal medyada en çok konuşulan konu evlilik programları oldu. Son yıllarda rezil şovlarıyla, reyting elde etmek için artı 18 yayınlarıyla, aile ortamında konuşulmayacak sözleri ile eleştirilen, şikayet üstüne şikayet edilen evlilik programları için Numan Kurtulmuş bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada bugüne kadar toplamda 120 binden fazla bireysel şikayetin Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı iletişim merkezlerine gönderildiğini belirtti.

Esra Erol Ağladı 2017

Esra Erol Ağlayarak Açıklama Yaptı

Bu sözlerinin ardından KHK ile bir düzenleme yapılacağını, evlilik programlarının yayından kaldırılacağını belirten numan kurtulmuş “inşaallah yakında bir düzenleme” gelecektir sözleriyle konuşmasını bitirdi. Birkaç gün sonraki yayınında Esra Erol açıklama yapmak zorunda kaldı. Herhalinden dolduğu, dayanamadığı belli olan Esra Erol gözyaşlarına hakim olamadı ve artık yorulduğunu, bunca yıldır uğraşıp bu noktaya kadar geldiğini fakat daha fazla gidemeyreceğini belirtti. Bu sezonu bitirdikten sonra bir daha evlilik programı sunmayacağını belirten esra erol’ün yeni sezonda olup olmayacağı merak konusudur.

Zuhal Topal Evlilik Programı Bitecek mi

Aynı gün Zuhal Topal de bir açıklama yaparak esra erol’e bir göndermede bulundu. Dün Esra Erol’ün kendi programında ağlayarak yaptığı açıklamanın ardından “ben öyle sesimi titreterek açıklama yapmayacağım” ifadelerini kullanana zuhal topal evlilik programı sunduğundan dolayı mutlu olduğunu ancak bu olayların yaşanmasından dolayı üzüldüğünü belirtti.

Evlilik Programları Hakkında Yorumlarınız

Yukarıdaki videoyu izleyerek konu hakkında daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve haber için Sosyal Türk Youtube kanalımıza abone olmayı, facebook ve twitter hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayınız…  Ayrıca konu hakkındaki yorumlarınızı da paylaşırsanız memnun oluruz..

Üzerinden Evlendirme Programları Bitiyor mu?

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.