Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Fox TV Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? İşte Detaylar…

Fox TV'de yayınlanacak olan Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

5 486

Herkesin merak ettiği dizi haline gelen savaşçı dizisi ne zaman başlayacak diye insanlar haklı olarak soruyor.  Çünkü FOX TV’de savaşçı adında bir dizi başlazyacak diye bir tanıtım haberi yapılıyor. Daha sonra Youtube ve benzer video paylaşım sitelerinde savaşçı dizisinin 1. ve 2. tanıtım filmleri yayınlanıyor ve nihayetinde ise dizi hakkında kimse bir şey bilmiyor. Buna rağmen sosyal medyada bazı iddialar dolaşıyor olsa da bu türlü bilgilere pek itibar edilmemesi gerektiğini belirtmek istiyoru.

Savaşçı Dizisi Şahin Mehmet Korhan Fırat Açıklaması

Söz konusu diziyle alakalı sungurlar dizisinin devamı olduğunu, sakarya fırat dizisinin bir parçası olduğunu söyleyenler oldu. Dizi oyuncuları arasında mert kılıç, mehmet korhan fırat gibi başarılı oyuncuların olduğu iddia edildi. Konuyla alakalı oyunculardan açıklamalar da geldi. Yani anlayacağınız facebook, twitter ya da bazı internet sitelerinde iddia edildiği gibi bir durum yok ortada. Daha doğrusu henüz belirli bir şey yok. 🙂

Savaşçı Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Değil

Savaşçı Dizisi Fox TV Yeni Bölüm

Savaşçı dizisinin ne zaman başlayacağı hakkında şimdilik (12 Şubat 2017) kimse bir bilgiye sahip değil. Daha önceki yazılarımızda ifade ettiğimiz gibi bu konunun takipçisi olduk. Sizler için araştırmaya devam edeceğiz. Mert Kılıç, dizide oynayıp oynamayacağı ile alakalı facebook, instagram ya da twitter hesabından bir açıklama paylaşmadı. Yani oynayıp oynamayacağını bilemiyoruz.

Savaşçı dizisinin oyuncuları hakkında öğrendiğimiz tüm bilgileri savaşçı dizisi oyuncuları başlıklı konumuzdan takip edebilirsiniz.

Mert Kılıç Savaşçı Dizisi Açıklaması

Öte yandan dizide rola alacağı iddia edilen bir diğer oyuncu ise Mehmet Korhan Fırat’tır. Sungurlar dizisinde Şahin karakterini canlandıran ve epey popüler olan yakışıklı oyuncunun da savaşçı dizisinde oynayacağı iddia edilmişti. Takipçilerinden kendisine yöneltilen sorulardan sonra twitter hesabından bir açıklama yapan mehmet korhan fırat diziyle bir alakasının olmadığını belirtti.

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Anlaşıldığı kadarıyla birileri Sungurlar dizisinin takipçilerini umutlandırmak ya da twitter, facebook, internet sitelerine ziyaretçi trafiği sağlamak için böyle bir iddia ortaya atmış. Dizinin senaristi Sakarya Fırat’ın senaristi Süleyman Çobanoğlu olsa da bu sakarya-fırat dizisi devam edecek, onun yerine savaşçı yayınlanacak demek değildir.

Süleyman Çobanoğlu hakkında ansiklopedik bilgiye ulaşmak için wikipedia sayfasını inceleyiniz.

Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor

Aşağıdaki yorum alanından savaşçı dizisi hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalımızdan da gelişmeleri takip edebilirsiniz. Youtube kanalımıza abone olmak için buraya tıklayınız.

Üzerinden Savaşçı Dizisinin Oyuncuları (Tam Liste) Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlayacak (Youtube)
5 Yorumlar
 1. Sosyal Türk Diyor ki:

  Savaşçı dizisi ile alakalı olarak merak ettiğiniz soruları bu alandan sorabilir, düşüncelerinizi de diğer takipçilerle paylaşabilirsiniz.

 2. ahmet erdi Diyor ki:

  ya savaşçı dizisi neden başlamıyor, kimse neden savaşçı hakkında bir açıklama yapmıyor. sungurlar oyuncuları savaşçıda oynayacak mı lütfen birileri açıklama yapsın. meraktan öldük ya

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Savaşçı’nın Mart yada Nisan ayında başlayacağıa iddia ediliyor. Savaşçı’nın oyuncuları belli oldu Bunu sitemizden paylaştık. Sungurlar oyuncuları savaşçı dizisinde olmayacak. Savaşçı’nın oyuncu kadrosuna ulaşmak için tıklayınız:

   https://www.sosyalturk.net/savasci-oyunculari-savasci-oyuncu-kadrosu-yeni-1127

 3. Dogan Diyor ki:

  Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Mart ayının sonlarına doğru başlayacağı söyleniyor. Fakat Nisan başıda olabilir.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.