Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Green Card Başvurusu Yapma Dolancırılarına Dikkat

DV2019 green card başvuruları ne zaman başlıyor 2017 yeşil kart başvurusu

0 86

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında son bulan green card başvuruları için dolandırıcılar yine iş başına geçti. Her sene yaşanan olaylar bu sene de yaşanmasın diye Sosyal Türk ekibi olarak sizleri bu konuda uyarmak istedik. Değerli dostlar green card başvuruları her yıl belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bunun dışında milyon dolarlar da verseniz kimse size green card başvurusu yapamaz. O nedenle size telefonla yada başka şekilde ulaşan kişiler “green card başvuruları başladı. Eğer hesabımıza şu kadar para yollarsanız başvurunuzu yapacağız” diye söylerlerse yada başka pazarlama tekniklerini kullanarak sizden para talep ederlerse lütfen itibar etmeyiniz, telefonu yüzlerine kapatınız.

Green Card Başvuru Sitesi

Geçtiğimiz aylarda takip ettiğim, öğrendiğim kadarıyla amerikan devleti yada konsolosluk çalışanları sizden hiç bir şekilde para talep etmemektedir. Green Card başvurusu tamamen ücretsiz olup, herkesin yapabileceği seviyede kolaydır. Başvuru yapmak isteyen kişilerin Ekim ayında resmi bir internet sitesi olan www.dvlottery.state.gov adresine girmeleri gerekmektedir. O sitede başvuru yapacağınıza dair bir link olacaktır ve oraya tıklayarak başvurunuzu yapmaya başlayabilirsiniz.

Youtube’da green card başvurusu nasıl yapılır başlığıyla yayınlanan onlarca video bulunmaktadır. O videoları izleyerek nasıl başvuru yapmanız gerektiğini, hangi bilgileri nasıl girmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Netice itibariyle bu bir çekiliştir. İlla ki size çıkacak yada çıkmazsa dünyanın sonu olacak diye birşey yok. Denersiniz, oldu oldu, olmadıysa da sizlik bir durum yok zaten. Mevcut hayatınıza devam edersiniz. Ama green card çekilişini kazanırsanız milyonlarca kişinin hayal ettiği bir şeye sahip olacağınızı da unutmayın. Yeterki green card başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Merak Ettiğiniz Soruları Sorun

Orada gireceğiniz bilgilerin yanlış olması sizi diskalifiye edebilir. Bunun bilincinde olarak Ekim ayında formu doldurunuz. Dilerseniz green card başvurusu videosunu izleyerek neler yapmanız gerektiğinizi izleyebilirsiniz. Kafanıza takılan tüm soruları yorum alanından sorabileceğinizi unutmayınız. Hoşçakalın, dostça kalın..

Kaynak Green Card Resmi Sitesi Green Card Başvurusu Nasıl Yapılır - Video

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.