Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Hayat Şarkısı Dizisi Neden Final Yapıyor? İşte Final Tarihi

Beğeni ile izlenen hayat şarkısı dizisi neden bitiyor? Ne zaman final yapacak?

1 83

Kanal D’nin sevilerek izlenilen dizisi hayat şarkısı final yapmaya hazırlanıyor. Henüz birkaç hafta daha yayınlanacak olsa da hayat şarkısı yakında final yaparak ekranlara veda edecek. Elbette bu durum diziyi severek izleyenler, bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekleyenler için üzücü olsa da Kanal D böyle bir karar almış ve diziye final yaptırmıştır. Bunu yaparken kendilerine göre haklı sebepleri elbette vardır. Mesela bir dizi kanala para kazandırmıyorsa onun yayınlanmasının bir anlamı yoktur. Yine bu da hayat şarkısının reytingleri ile alakalı bir durumdur.

Öncelikle hayat şarkısının yayın günü değiştirildi. Bir kanalda bir diziye son verilecekse önce izleyicinin az olduğu, insanların az televizyon izlediği günlere kaydırılır. Sonrasında birkaç hafta o şekilde devam ederek diziye final yaptırılır. Aynı şeyler hayat şarkısı dizisi için de geçerlidir. Dizinin yönetmeni instagram hesabından yapmış olduğu açıklamaya göre dizinin artık pazar günleri saat 21:00’da yayınlanacağını görüyoruz. Yine kanal d’de yayınlanan bodrum masalı dizisinden sonra hayat şarkısı geç saatlerde ekranlarda olacaktır. Bu saatlerde de birçok kişi iş başı yapacağından dolayı uyumayı tercih ediyor, televizyonu pek izlemiyor.

Hayat Şarkısı Neden Bitiyor

Hayat Şarkısı Final Yapıyor

Bu paylaşımın yapılmasından sonra diziyi takip eden kişiler “hayat şarkısı final yapıyor” şeklinde yorumlarda bulundu. Zaten cem karcının da mayıs ayının sonuna kadar yayınlanacağını söylemiş olması dizinin o tarihte final yapacağını gösteriyor.

Dizi 2 Nisan’a kadar normal günü ve saatinde yayınlanacaktır. 2 Nisan’dan sonra yani 48. bölümden itibaren Pazar günleri saat 21:00’de yayınlanacak olan diziyle alakalı bir de “unutmayın biz büyük bir aileyiz” mesajı verildi.

Hayat Şarkısının Final Yapma Nedeni

Hayat şarkısı dizinin yapımcılığını Most Production üstlenmişti. Başrolleri arasında güzel oyuncu burcu biricik ile birlikte birkan okullu, ahmet mümtaz taylan, tayanç ayaydın, seray gözler, pelin öztekin gibi isimler yer alıyordu.  Siz de hayat şarkısı dizisi ile alakalı yorumlarınızı, final yapıp yapmamasını yorum alanından paylaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. sinem Diyor ki:

    nolur hayat şarkısı bitmesin ya ben çok severek taip ediyorum. her bölümün yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum. neden bitiriyorsunuz ki?

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.