Modern technology gives us many things.

Hazal Kaya Sevgilisi Ali Atay ile Evleniyor

Mecnun ile Feriha 5 yıllık birliktelikten sonra evleniyorlar...

Hazal Kaya Sevgilisi Ali Atay ile Evleniyor
0 395

Leyla ile Mecnun dizisiyle ünlenen Ali Atay ve kendine has güzelliği ile dillerden düşmeyen Hazal Kaya 5 yıllık birlikteliğin ardından evlenme kararı aldıklarını sevdikleri ile paylaştı.

Ali Atay, hem oyuncu hem yönetmen hem müzisyen ve aynı zamanda iyi bir eş adayıdır. Hazal Kaya ile uzun zamandır birlikte olan ve gözlerden mümkün mertebe uzak duran ikili evlilik kararı aldılar.

Henüz düğün tarihleri netleşmemiş olsa da evleneceklerini yakınlarıyla ve dostlarıyla paylaştı. Sosyal medya üzerinden de evleneceklerini takipçileri ile paylaşan Hazal Kaya durumdan mutlu olduklarını söyledi.

Hazal Kaya konuyla alakalı yaptığı paylaşımda şimdilerde aşk yaşadığını ve durumlarından gayet memnun olduklarını ve kendisi için şahane bir dönem olduğunu belirtti.

Ali Atay sevgilisi hazal kaya kimdir?
Ali Atay sevgilisi hazal kaya kimdir?

Hazal Kaya Kimdir?

İstanbul’da 1 Ekim 1990’da dünyaya gelen Hazal Kaya, 2006 yılında SILA dizisinde konuk oyuncu olarak kariyerine başlamış ve sonrasında ise ilk başrol oyunculuğu olan Adını Feriha Koydum dizisi ile adından iyice söz ettirdi. 2010 yılından bu güne kadar toplamda 14 farklı ödül almıştır. Hazal Kaya’nın instagram hesabına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Hazal Kaya ile Ali Atay Evleniyor
Hazal Kaya ile Ali Atay Evleniyor

Ali Atay Kimdir?

Herkes onu Leyla ile Mecnun dizisindeki Mecnun karakteri ile tanıdı. O aslında hem sanatçı hem oyuncu hem de yönetmendir. 20 Nisan 1976’da Rize’de dünyaya gelmiştir. Şimdiye kadar birçok dizide rol almış olmıştır. Aynı zamanda Leyla The Band isimli grubun hem solisti hem de gitaristidir.

BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.