Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

İçimdeki Fırtına Dizisi Final mi Yapacak? Neden Bitiyor?

İçimdeki Fırtına dizisinden kötü haberler gelebilir...

8 300

11 Şubat 2017 cumartesi akşamı ilk bölümüyle yayınlanan içimdeki fırtına dizisinde oldukça kaliteli bir kadro bulunuyordu. Ocak ayında çalışmalara başlanılan içimdeki fırtına dizisi ilk bölümde istenilen reyting sonuçlarını vermedi. Elbette bu durum yönetmeninden oyuncusuna kadar diziye emek veren herkesi üzmüştür. En başta yapımcı şirket beklentilerin altında kaldığından dolayı derin bir üzüntü duymuştur.

İlk bölümde 2.67 reyting oranıyla listenin 16. sırasında kalan içimdeki fırtına dizisinin önümüzdeki hafta nasıl bir reyting alacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Çünkü istenilen reytinglere ulaşılmazsa ya da yine bu seviyelerde bir reyting alırsa dizi önümüzdeki haftalarda final yapma ihtimali oldukça yüksektir.

içimdeki fırtına dizisinin oyuncuları

Şimdi gözler 18 Şubat 2017’ye çevrildi. Önümüzdeki hafta cumartesi günü reytinglerin gidişatına göre hareket edilecek. Birçok dizide olduğu gibi içimdeki fırtına dizisi de birkaç bölüm yayınlandıktan sonra final yapma kararı alırsa şaşırmayın derim. Yeni bir dizi olduğundan dolayı bugün içimdeki fırtına oyuncuları kimlerdir diye bir konu yayınlamış, detayları paylaşmıştım.

İçimdeki Fırtına Emre Bademli Yusuf Çim Kimdir

Siz de aşağıdaki yorum alanından içimdeki fırtına dizisi hakkında düşüncelerinizi yazabilir, eleştirilerinizi paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın…

8 Yorumlar
 1. Kübra Kılıç Diyor ki:

  Ben içimdeki fırtına dizisi bitecek diye duydum bu doğru mudur? Ben çok sevdim bu diziyi ya lütfen bitmesin birileri bir açıklama yapabilir mi?

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Kübra hanım biz de ilk başta öyle duymuştuk fakat öyle bir durum yokmuş. Yani içimdeki fırtına dizisi final yapmıyor, devam edecek. Takip etmeye devam ediniz.

 2. Dilçe Diyor ki:

  Çok güzel içimdeki fırtına biz hep birlikte izleyeceğiz yeter ki final yapmasınlar o bize yeter

 3. Dilçe Özdemir Diyor ki:

  inşallah final yapmaz bütün dualarım sizinle içimdeki fırtına tam ben bu diziyi ocaktan beri bekliyorum…

 4. Nazik Diyor ki:

  Ben dizi başladığında Yusuf Çim in Istagram sayfasinda yazmıştı. Yusuf Çim’in oynadığı dizi 10 bölümü bulmaz. Bulursa kurban kesin demiştim

 5. Mtn Diyor ki:

  Lutfen Final Yapmasin Dizi

 6. life Diyor ki:

  gizem cok basarisiz.daha basarili bir oyuncuyla reytingler cok farkli olabilirdi..star daha ne kadar dizilerine final yapıp yeni yapimlarini piyasaya sürmeye devam edecek?ucuz maaliyette ısrar edersen olacagı bu.

 7. Dilçe Özdemir Diyor ki:

  ya bitmesin çoook güzel bir dizi

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.