Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

İçimdeki Fırtına Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

Star TV'de her cumartesi saat 20:00'de yayınlanan içimdeki fırtına dizisinin oyuncu kadrosu...

4 143

İçimdeki Fırtına dizisinin çekimleri Ocak ayında başladı. Çok kısa zamanda ilk bölümü tamamlanan Star TV’nin yeni dizisi ile alakalı bu yazımda sizler de yorumları ve eleştirileri yayınlayabilirsiniz. İçimdeki Fırtına dizisinin oyuncu kadrosu arasında kimler yok ki! Bir birinden ünlü, yakışıklı ve güzel oyuncuları bir arada izleyeceğiniz bu dizinim ilk bölümü 11 Şubat 2017 cumartesi akşam yayınlandı. Dizinin konusu Türkiye’de yayınlanan birçok dizinin konusuyla aynıdır. Dizide AŞK konusu işlenecektir. Aslan Film’in yapımcılığını yaptığı içimdeki fırtına dizisinin senaristi ise İpek Kadılar’dır. Dilerseniz direkt olarak resimleri ile oyuncu kadrosunu tanıtalım…

İçimdeki Fırtına Tanıtım Filmi izle

Merve Boluğur (Ezgi Kara)

Murat Dalkılıç’ın eşi olan Merve Boluğur Dalkılıç 16 Eylül 1987’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çıkış dizisi Acemi Cadı olmuştur. Bu dizide ayşegül karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde Star TV’de yayınlanan Ezgi Kara karakterini canlandıracak olan Merve Boluğur başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Merve Boluğur’un resmi instagram adresine ulaşmak için @mervebolugur linkine tıklayınız.

İçimdeki Fırtına Merve Boluğur Ezki Kara Kimdir

Gizem Karaca (Deniz Kara)

Gizem Karaca, 7 Eylül 1992’de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu anne tarafından Arnavut, baba tarafından da Türktür.. ABD’de liseye kadar oturan Gizem Karaca iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir.  Gizem Karaca’nın resmi instagram hesabı @gizemkaraca şeklindedir.

İçimdeki Fırtına Gizem Karaca Deniz Kara Kimdir

Yusuf Çim (Emre Bademli)

26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu hem şarkıcı, hem oyuncu, hem manken hem sunucudur. Eski model olan yakışıklı oyuncu 2011 yılında Best Model of Turkey ikincisi olmuştur. Şimdilerde İçimdeki Fırtına dizisinde Emre Bademli karakterini canlandıracak olan Yusuf Çim’in resmi instagram hesabı ise @yusicim şeklindedir.

İçimdeki Fırtına Emre Bademli Yusuf Çim Kimdir

Burak Yamantürk (Fırat Ateş Hazar)

14 Eylül 1980 yılında Sivas ilimizde dünyaya gelen yakışıklı oyuncu içimdeki fırtına dizisinde fırat ateş hazar karakterini canlandıracaktır. Yakışıklı oyuncunun resmi twitter hesabı ise @burakyamanturk şeklindedir.

İçimdeki Fırtına Burak Yamantürk Fırat Ateş Hazar Kimdir

Hatice Aslan (Perihan Bademli)

Güzel ve usta oyuncu Hatice Aslan 20 Şubat 1962’de Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Şİmdiye kadar birçok ünlü yapımda rol alan Hatice Aslan şimdilerde ise Star’da yayınlanmakta olan içimdeki fırtına dizisindeki perihan badem karakterini canlandırmaktadır. Hatice Aslan’ın resmi instagram hesabı ise @hatisaslan şeklindedir.

İçimdeki Fırtına Hatice Aslan Perihan Bademli Kimdir

Levent Can (Selim Kara)

23 Ağustos 1971’de dünyaya gelen oyuncu hakkında ilerleyen günlerde detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

İçimdeki Fırtına Levent Can Selim Kara Kimdir

Mehmet Özgür (Galip Erbal)

30 Ağustos 1970’te Antalya’nın Korkuteli ilçesinde dünyaya gelen usta oyuncu Mehmet Özgür şimdiye kadar birçok dizi ve sinema filminde rol aldı. Aynı zamanda tiyatrocu olan Mehmet Özgür Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosunun genel yayın yönetmenliğini yapmaktadır. İçimdeki Fırtına dizisinde ise Galip Erbal karakterini canlandıracak olan usta oyuncunun resmi twitter hesabı ise @mhmtozgur şeklindedir.

İçimdeki Fırtına Mehmet Özgür Galip Erbal Kimdir

İçimdeki Fırtına Oyuncuları başlıklı bu yazıyı ilerleyen günlerde güncellemeye devam edeceğiz. Siz de içimdeki fırtına dizisi hakkında yorumlarınızı bizimle ve diğer takipçilerle paylaşırsanız memnun oluruz. Sosyal Türk sitemizi Youtube üzerinden takip etmek için @sosyalturk linkine tıklayınız.

4 Yorumlar
 1. Sosyal Türk Diyor ki:

  İçimdeki fırtına dizisi ile alakalı olarak aklınıza takılan tüm soruları bu başlık altından sorabilir, dizi hakkındaki şikayet ve önerileri de diğer takipçilerle paylaşabilirsiniz.

 2. orçun Diyor ki:

  içimdeki fırtına dizisi artık yayınlanmayacak diye duymuştum bende ancak size iyi bir haber vermek istiyorum içimdeki fırtına dizisi bitmeyecek, devam edecek. üzülen arkadaşlara duyurulur. Fakat bu hafta yayınlanmayabilirmiş. Ama sadece bu hafta

 3. Kübra Çelik Diyor ki:

  Arkadaşlar ben içimdeki fırtına dizisi bitecek diye duydum bunun doğruluk payı nedir? Dizi daha geçen hafta başladı yahu ne çabuk bitiyor. Lütfen birileri bir açıklama yapsın. Teşekkürler.

 4. pınar şahin Diyor ki:

  içimdeki fırtına dizisi bitmesin nolur ya çok sevdim ben lütfen devam etsin.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.