Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Isimsizler Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

Viranşehir kaymakamı Fatih, isimsizler dizisi başrol oyuncusu kimdir?

isimsizler dizisi oyuncuları, konusu, ne zaman yayınlanacak
4 234

Kanal D’de herkesin şimdiden merak ettiği isimsizler dizisi oyuncuları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sosyal medyada dizinin 14-15 yıldır yayında olan kurtlar vadisi dizisinin papucunu dama atacağı iddia ediliyor. Canları pahasına vatanları uğruna hizmet eden insanların yaşadıkları hayatı konu edinecek olan dizi için bayağı masraf yapılmış, ciddi paralar harcanmış…

isimsizler dizisi oyuncuları

isimsizler dizisinin konusu nedir?

Kanal D’nin yeni dizisi isimsizler oyuncuları hakkında henüz bilgi paylaşılmamış olsa da dizinin konusu belirtildi. En azındna savaşçı dizisinde olduğu gibi sadece dizi başlayıp denilip insanlar merak içinde bırakılmadı. Bu dizide genç ve başarılı bir diplomatın yurtdışı temsilciliklerine atandığı esnada Virankaya (senaryo gereği, hayali bir ilçe) kaymakamının şehit edilmesi üzerine kendi üslerinden izin alarak gönüllü olarak buraya tayininin yapılmasını ister. Tayini kabul edilen Diplomat Fatih, buraya gelerek ülkesi için mücadele etmeye başlayacaktır.

isimsizler dizisinin konusu

İsimsizler dizisinin yapımcılığını Es Film & Barakuda film üstlenmiştir.  Yapımcılarının isimleri ise Yusuf Esenkal, Ahmet Kayımtu ve Serdar Öğretici’dir. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya oturmaktadır. Senaristleri ise Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Mustafa Burak Doğru’dur. Şimdilik bu bilgilerin paylaşıldığı isimsizler dizisi oyuncuları hakkında henüz hiç bir açıklama yapılmadı.

Savaşçı hakkında detaylara ulaşmak için savaşçı dizisi oyuncuları başlıklı yazımı inceleyebilirsiniz.

Genel olarak baktığımızda ülkenin güneyinde süregelen olayları başka oyuncu kadrosu ve benzer hikayelerle analatacak olan isimsizler dizisinin biraz sungurlar, biraz sakarya fırat biraz kurtlar vadisi tadında olacağını düşünüyoruz. Fox TV’de başlayacak olan savaşçı dizisi de benzer bir hikaye ile izleyici karşısına çıkacak gibi görünyür. Bu sezonda iki dizinin de kıyasıya mücadelesini izleyeceğiz. Çünkü her iki dizi için bayağı para harcanmış, hazırlıklar çok ince detaylarına kadar planlanmıştır…

isimsizler dizisi oyuncuları

Siz de yorum alanından isimsizler dizisi hakkında yorumlarınızı, öğrendiğiniz bilgileri paylaşabilirsiniz. Sizce isimsizler dizisi nasıl bir dizi olacak? Ne düşünüyorsunuz? Daha fazla bilgiye, diğer dizi haberlerine ve güncel konulara ulaşmak için Sosyal Türk’ü Youtube üzerinden takip edip, abone olabilirsiniz.

4 Yorumlar
 1. tarık çoban Diyor ki:

  Hocam bence bu saatten sonra hiç bir dizi kurtlar vadisinin yerini tutmaz. Nice diziler yapıldı ki kurtlar vadisi gibi olacak denilen ama hepsi de final yaparak unutuldu gitti bence isimsizler adındakibu dizide öyle olacaktır çıtayı yüksek tutmanın bir manası yok.

 2. Tarık Çoban Diyor ki:

  Bu arada video açılmıyor bilginize 🙂

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Tarık bey videonun açılmasında bir sorun yok. Bazen internetin yavaş olmasından dolayı geç açılabiliyor. Ama video çalışıyor şu anda.

 3. Cengiz Diyor ki:

  Şimdiye kadar kurtlar vadisi dizisiniçin izleyen biri olarak yazıyorum. Vadinin yerini hiç brahatsız şeyin tutmasını zannetmiyorum. Belki güzel bir dizi olabilir isimsizler ancak bence kvp bir başka. Bu dizi bir efsanedir.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.