Modern technology gives us many things.

İvana Sert’in Teff Tohumlu Çay Hakkında Yorumları

Teff tohumlu çay kullanan ünlüler kimlerdir? İşte onların yorumları

İvana Sert teff life bitki çayı yorumları
4 4.282

Ünlü sunucu ve oyuncu İvana Sert son zamanların meşhur zayıflama ürünü olan Teff tohumlu çay ile alakalı yorumları Youtube’da paylaşmış. Biz daha önce Sosyal Türk’te teff bitkisi çayı nedir, nasıl kullanılır gibi soruların yanıtlarını paylaşmıştık. Fırsat buldukça İvana Sert ve diğer ünlülerin bu çay hakkındaki düşüncelerini de yayınlamaya çalışacağız.

İvana Sert Ne Düşünüyor?

İvana Sert, paylaşmış olduğu videoda bir arkadaşının kendisine teff tohumlu çay adındaki ürünü gönderdiğini ve kendisinin de bu tarz bitkisel çayları sevdiğini söylüyor.  Tadını beğenmiş. Bu çayın başka bir özelliğinin olduğunu vurgularken insanı tok tuttuğunu ve kilo verdirdiğini iddia ediyor. Bunu söylerken bol spor yapılması gerektiğini de özellikle belirterek sadece teff tohumlu çay içip kilo verilmeyeceğini söylüyor.

Videoyu izledikten sonra sizler de teff tohumlu çay ile alakalı paylaşmak isterseniz eğer teff yorumları ve teff bitkisi şikayetleri sayfanın altındaki yorum alanından yazabilirsiniz.

Üzerinden Teff Tohumlu Çay Nedir?
BUNLARA BAKTINIZ MI?
4 Yorum Yapılmış
 1. Editör

  İvana Sert’in kullandığını iddia ettiği teff tohumlu çay ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

  https://www.sosyalturk.net/teff-bitki-tohumlu-cay-nedir-9.html

 2. furkan

  siparis vermek isteyenler beni arayabilirler numaram *********

 3. Sibel Çiçek

  Teff tohumlu cayi 10 gundur kullaniyorum vucuda ne faydasi yada ne zarari var bilemiyorum fakat ben kilo kaybi anlamında hic faydasini görmedim .Reklam hepsi.

 4. Kebire

  Ben 5 gündür kullanıyorum ve gercekten 2 kilo verdim çok tşk ediyorum size veremiyordum napsamda kilo gerçekten düzenli kullanma talimatına uyun ve kilo verin 5 günde 2kilo bence süper çok mutluyum ?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.