Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

SOSYAL TÜRK İnternet, Medya ve Ajans hizmetleri adına;

İbrahim Halil Kılıç

HIZLI İLETİŞİM : sosyalturknet@gmail.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief

İbrahim Halil Kılıç
(ihalil@sosyalturk.net)

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Salih Akbaş – salih@sosyalturk.net
Zeynep Akkaya – zeynepak@sosyalturk.net

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Osman Akbaş – gece@sosyalturk.net

HUKUK DANIŞMANI

Avukat Osman Yıldız

REKLAM REZERVASYON

İbrahim Halil Kılıç
(reklam@sosyalturk.net)

YAZILIM

SOSYAL TÜRK, KaNews haber teması ile güçlendirilmiştir ve Wordpress altyapısını kullanmaktadır.

DOMAIN SERVİSİ

Alan adımız isimtescil.net üzerindedir.

HOSTING SERVİSİ

Sunucularımız serverscity.net üzerinde barınmaktadır.

ADRES / Addresse
Büyükdere mah. Topuzlu sok. No:12
MECİDİYEKÖY / İSTANBUL
E-Mail : info@sosyalturk.net

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. sosyalturk.net yazıların sorumluluğunu almaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

GİZLİLİK POLİTİKASI

Sosyalturk.net tüm hakları saklı olan ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yayın yapan bir haber sitesidir. Yayın sitemizde yer alan haberler, site ve tasarım kodları, yazılar, haber görselleri, ses dosyaları, haber videoları, röportajlar ve çeşitli materyaller telif hakları 5846 numaralı telif hakları yasası ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Sosyalturk.net basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Sosyalturk.net however, sometimes the Sosyalturk.net uses third parties to process your information.

Sosyalturk.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Sosyalturk.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Sosyalturk.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kamu3.com and its services. When you use Sosyalturk.net online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Sosyalturk.net cookies section of our full PrivacyPolicy.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Sosyal Türk ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!