Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Mehmet Korhan Fırat Savaşçı Dizisine Dahil Oldu mu?

Keskin Nişancı Şahin FOX Türkiye'nin Savaşçı dizisinde rol alacak mı? Oynayacak mı?

3 164

Samanyolu TV’de yayınlanan Sungurlar dizisinde keskin nişancı şahin karakterini canlandıran Mehmet Korhan Fırat ile alakalı son zamanlarda FOX TV’de yayınlanacak olan ve hakkında kimsenin pek bir şey bilmediği Savaşçı dizisinde rol alacağı iddia edildi. Uzun zamandır sessiz kalan Mehmet Korhan Fırat’ın sosyal hesaplarını bulamadığımızdan dolayı gerçekten savaşçı dizisinde rol alacak mı yoksa bu insanları trollemek için ortaya atılmış iddia mıdır burasını henüz bilemiyoruz..

Savaşçı Dizisi Oyuncuları Hakkında

Savaşçı Dizisi Oyuncuları Sungurlar Oyuncu Kadrosuİnternette FOX TV’nin yeni dizisi hakkında o kadar çok bilgi kirliliği bulunuyor ki hangi birisine yetişeceğimizi bilemedik. Arkadaşlar henüz savaşçı dizisi oyuncuları hakkında ne yapımcı şirket tarafından ne senarist tarafından ne de FOX Türkiye tarafından bir açıklama yapılmamıştır. Dizi ile alakalı bir açıklama yapılır yapılmaz sizlerle savaşçı dizisi oyuncuları başlıklı konuda paylaşacağız.

Mehmet Korhan Fırat Kimdir?

Yakışıklı oyuncu 1988 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiş, 28 yaşında genç bir oyuncudur. 181 cm boyunda ve 80 kg ağırlığında olan Mehmet Korhan geçtiğimiz yıllarda Samanyolu TV’nin efsane dizilerinden olan Şefkat Tepe, Sungurlar, Ekip-1 gibi dizilerde rol almıştır. Rolünü oldukça iyi bir şekilde oynayan yakışıklı oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi’nin konservatuvar bölümünden mezun olmuştur.

Mehmet Korhan Fırat Kimdir

Savaşçı Dizisinde Oynayacak mı?

Az öncede ifade ettiğimiz gibi savaşçı dizisi oyuncuları hakkında henüz yapımcı firma tarafından kesin bir liste paylaşılmadığından dolayı sizlere Mehmet Korhan Fırat’ın da dizide rol alıp almadığını söyleyemiyeceğiz. Ancak anladığımız kadarıyla oynama ihtimali de olabilir. Bu konuda kesin bilgi bulunmamaktadır. Siz de yorum alanından mehmet korhan fırat hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

3 Yorumlar
 1. fatih Diyor ki:

  mehmet korhan fırab bence ounasın seviyorum izlerim bide mert kılıcfatih

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Son almış olduğumuz bilgilere göre mehmet korhan fırat dizide rol almayacak.

 2. Dogan Diyor ki:

  O zaman bu dizi izlenmez mert kılıç ve şahinin olmadıgı dizi izlenmez reytingi düşer

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.