Modern technology gives us many things.

Nefes Nefese Dizisi Neden Bitti?

Nefes Nefese Neden Bitti
1 5.165

Star TV’de yayınlanan nefes nefese dizisi ile ilgili son yayınlanan bölümde izleyici adeta şoke oldu. 10 haftadır yayınlanan ve izleyici tarafından beğenilen nefes nefese dizisi final yaptı. Herkes bu olay karşısında şaşkın olurken fanları da nefes nefese bitmesin, tekrar yayınlanacak mı gibi sosyal medyadan paylaşımlar yapmaya başladı.

Nefes Nefese Final Yaptı

Star TV’nin büyük umutlarla başlayan dizisi Nefes Nefese’de kaliteli oyuncu kadrosu yer alıyordu. Başrolleri arasında Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve onun partneri olarakta Melisa Şenolsun ile birlikte Gülçin Santırcıoğlu, Zeyno Eracar, Şebnem Hassanisoughi gibi oyuncular yer alıyordu.

Kaliteli oyuncu kadrosu bile nefes nefese dizisinin reytinglere yenik düşmesine engel olamadı. Beklenilen ilgiyi göremeyen dizi için Star TV final yapma kararı aldı ve dizi 10. bölüm ile ekranlara veda etti.

Nefes Nefese Yeniden Yayınlanacak mı?

Mevcut kitlesi bunun olması istiyor olsa da maalesef masrafları karşılamadığından mütevellit nefes nefese dizisi şimdilik başka bir kanalda ya da star tv’de yeniden yayınlanmayacak. Normalde dizinin günü Çarşamba’ydı fakat reytinglerde diğer diziler ile mücadele edilemeyince Pazar gününe alınıp bir şans daha verildi fakat sonraları Savaşçı ve birkaç dizinin daha aynı günde olması nefes nefese dizisi için yeterli olmadı. Reytinglerde istenilen sonucu alamayınca da kanal finale gitmesini istedi.

Dizinin oyuncularındna Melisa Şenolsun’un instagram hesabını takip etmek isteyenler buraya tıklayabilirler. Diziden sonra güzel oyuncunun takipçi sayısı 1 milyonu geçti. Nefes Nefese’nin final bölümünü izlemek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Nefes Nefese Final Bölümü izle

Nefes Nefese Dizisi Yorumları

Konuyla alakalı olarak sayfanın altında bulunan yorum alanından dizi hakkındaki düşüncelerinizi birkaç cümle ile paylaşabilirsiniz. Sizce nefes nefese dizisi neden devam etmeli? Bitirilmesi yerinde bir karar mıydı? Bu arada dikkatimi çeken birşey oldu nefes nefese dizisi ile alakalı… Youtube’da araplar türklerden daha fazla izlemiş. İstatistiksel verileri yakında paylaşacağım.

BUNLARA BAKTINIZ MI?
1 Yorum Yapılmış
  1. Osman

    Ben bu diziyi çok severek takip ediyordum. Bitmesi çok kötü oldu. Lütfen diziyi tekrardan yayınlayın ya da başka bir kanalla anlaşın. Biz hem oyuncuları hem de senaryoyu çok sevdik. Ailecek izliyorduk. Lütfen tekrardan yayınlansın.

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.