Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Norma Slim Sprey Nedir? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

FitoSpray norma slim zayıflama ürünü kullananlar ne diyor? Fiyatı ve şikayet konusu...

3 150

Şimdiye kadar birçok zayıflama ürünü hakkında Sosyal Türk farkıyla bilgi verdik. Denediğimiz, kullandığımız ürünler olduğu gibi deneme fırsatını bulmadığımız ürünlerde oldu. Elbette ki takdir edersiniz ki tüm ürünleri de kullanmamız mümkün değildir. Bu yazımızda yeni bir zayıflama ürünü olan norma slim sprey hakkında bilgi verip, sizlerin yorumları ve şikayetlerine yer vereceğiz.

Norma Slim adındaki bu yeni ürün yurtdışından ithal edilen, satıcısı dünyadaki tüm ülkelerde aynı olan bir üründür. Yurtdışında birçok ülkede 40 euro, 50 dolar gibi fiyatlarla satılan bu ürünün Türkiye satış fiyatı ise 150 TL’dir. Sprey formatında olan bu ürünü ağzınıza birkaç kere sıkıp başka bir şey yapmıyorsunuz. Sonrasında ise iştahınızın kapandığı iddia edilmektedir. Bunu denemediğimiz için bir şey diyemiyoruz.

Doğal yollarla kilo vermek, en sağlıklı yöntemdir.
Bol bol su için, her gün yarım saat bile olsa yürüyüş yapın, egzersiz yapın…

Özellikle merak edilen sorulardan olan norma slim sprey eczanelerde satılıyor mu sorusuna hayır cevabını vereceğiz. Bu ürün eczanelerde satılan bir ürün değildir. Henüz ürünün Türkiye’den mi yoksa yurtdışından mı gönderildiğini de bilemediğimizden dolayı yanlış bilgi vermek istemiyoruz.

Norma Slim içindekiler nelerdir?

Norma Slim Eczane satış fiyatı

 • L-Carnitine tartrate
 • Yeşil çay yapraklarının ekstresi
 • Vitamin C (as ascorbic acid)
 • Kafein
 • L-Arginine HCI
 • Achillea millefolium (aerials)

Norma Slim Kimler Kullanamaz?

Her zayıflama ürününde olduğu gibi norma slim zayıflama spreyini de kullanmaması gereken bazı insanlar vardır. Bir kere kesinlike hamileler, emziren kadınlar bu ve buna benzeyen hiç bir ürünü kullanmamalıdır. Bunların dışında kalp-damar rahatsızlığı olan kişilerin ve 18 yaşının altında olan kimselerin de kullanmaması gerekiyor.

Norma Slim hakkındaki yorumlarınızı yapmayı unutmayınız.

Norma Slim Kullanıcı Yorumları

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak tarafsız bir yorum ortamı olan Sosyal Türk sitesinde norma slim zayıflama spreyi ile alakalı düşüncelerinizi yayınlayabilirsiniz. Aklınzıa takılan sorular varsa lütfen yorum alanından belirtmekten çekinmeyiniz. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle…

3 Yorumlar
 1. Pınar Diyor ki:

  Gerçekten ellerinize sağlık. Çok güzel ve detaylı bir yazı olmuş. Sitenizi takipteyim ve artık bu türlü ürünlere karşı mesafeli olacağım. Teşekkürler.

 2. emine Diyor ki:

  birileri bunun tam olarak ne işe yaradığını, zararlarının olup olmadığını söyleyebilir mi? TEşekkürler.

  1. Serpil Diyor ki:

   Bu spreyi ağzına bir kaç defa sıktıktan sonra yemek yemeni engelliyormuş nasıl olacak bilmiyorum ama öyle olacakmış 🙂

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.