Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Öğrencileriyle İlişkiye Giren Sapık Öğretmen: Amanda Tompkins

Amanda Tompkins isimli bu kadını tüm dünya konuşuyor...

0 100

İngiltere’de bir kadın öğretmen yaşları 16’dan küçük olan öğrencileriyle cinsel ilişkiye girdi. İngiltere, birkaç gündür bu sapıkça olayı konuşmaktadır. Öğretmenin adı Amanda Tompkins. Yaşı 39 olan bu kadın evli ve bir de çocuk sahibidir. Fakat cinsel dürtülerine hakim olamayan bu kadın sınıfta, öğrencilerinin önünde striptiz dansı yaptıktan sonra onlarla ilişkiye girdiğini söyledi.

Amanda Tompkins Facebook (2)Daily Mail’de yer alan habere göre Amanda Tompkins isimli orta yaşlı kadın, daha önce çıkarıldığı mahkemede suçlamaları reddetmiş ve duruşmalar araştırılmak üzere ertelenmişti.

Amanda Tompkins Facebook (1)

Bir sonraki makemesine haftalar kala bir itirafta bulunan bu kadın 7 öğrencisiyle ilişkiye girdiğini kabul etti. Önce okulda onlara strtiptiz dansı yapmış, sonrasında ise evine çağırarak onlarla ilişkiye girmiş.

Amanda Tompkins Facebook (7)

Amanda Tompkins, hem evli hem de 1 çocuk annesiymiş. Buna rağmen böyle bir olaya kalkışmış…

Amanda Tompkins Facebook (6)

İngiltere’nin küçük bir kasabasında yaşayan Amanda Tompkins’in işsiz olduğu belirtiliyor.

Amanda Tompkins Facebook (5)

Çıkarıldığı mahkemede öğrencilerinin önünde 2 defa striptiz yaptıktan sonra onları evine götürerek evinde cinsel ilişkiye girdiğini belirtti.

Amanda Tompkins için uzmanlar tarafından yapılan açıklamalara göre müebbet hapis cezası isteneceği ifade ediliyor.  Ayrıca ingiliz kadının okulun tuvaletinde öğrencileriyle ilişkiye girmiş olabileceği iddia ediliyor.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.