Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Özel Kuvvetler Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu

Özel Kuvvetler dizisi ile alakalı merak ettiğiniz her şey tek başlıkta toplanıyor..

0 60

Yepyeni bir asker dizisi başlıyor. Önceleri Sungurlar, Ekip-1, Sakarya-Fırat gibi dizileri izleyip sevenlerin sevebileceği türden bir dizi. Aslında bu sezon 2 tane asker dizisi izleyeceğimizi söyleyebilirim. Bunlardan bir tanesi daha önce de bilgilerini paylaştığımız savaşçı dizisi, diğer ise şu anda oyuncu kadrosu hakkında bilgi vereceğimiz özel kuvvetler dizisidir. Yeni dizinin yapımcı şirketleri Tims ve Bi Yapım’dır. Bu iki şirket birleşip Tims&B’de buluştular. İlk dizileri ise özel kuvvetler dizisi oldu. Yönetmen koltuğunda Yağız Akaydın otururken senaristinin de Ethem Özışık olduğu belirtildi.

Özel Kuvvetler Oyuncuları: Tolga Sarıtaş Kimdir

Tolga Sarıtaş: İstanbul’da 1991 yılında doğan yakışıklı oyuncu önceleri Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları dizilerinin yanı sıra 2017 filmi olan Kötü Çocuk’ta ise başrolü oynamıştır. Tolga Sarıtaş’ın resmi instagram adresi ise @tolgasaritas_ şeklindedir.

Özel Kuvvetler Oyuncuları

Henüz özel kuvvetler dizisi ile alakalı detaylı bilgiler paylaşılmasa da kesinleşen oyuncularını sizlerle paylaşacağız. Dizide klasik asker dizilerinde olan “intikam alma” konusu ele alınacaktır. Düşmanlar belli, saldıracak olanlar belli, kazanıp, kaybedecekler belli. Özel Kuvvetler dizisi, adından da anlaşılacağı üzere özel birliklerden oluşan askerleri anlatacaktır.

Özel Kuvvetler Oyuncuları Emre Kınay Kimdir

Emre Kınay: Yakışıklı oyuncu 1970’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 47 yaşında olan oyuncuya nazar değmesin ama yakışıklılığından taviz vermemiş. Tiyatro oyuncusu, sinema oyuncusu, ses sanatçısı olan Emre Kıray’ı daha önce Güneşin Kızları dizisinden hatırlayacaksınız. Şimdilerde ise özel kuvvetler oyuncuları arasında karşımıza çıkacaktır. Emre Kınay’ın resmi instagram adresi ise @emrekinay şeklindedir.

Özel Kuvvetler Dizisinin Konusu

Elbette başrol oyuncusununda bir hikayesi olacaktır. Dizide bir üsteğmenin nişanlısının teröristler tarafından rehin alınıp, öldürülmesinin ardından üsteğmenin teröristlerden intikam alması sahnelenecektir.  Peki özel kuvvetler dizisi oyuncuları arasında kimler yer alıyor, hangi ünlü isimleri göreceğiz bu sezonda? Haydi birlikte bir göz atalım..

Özel Kuvvetler Oyuncuları Çağan Avatar Atakan Kimdir

Çağan Atakan Arslan: Sivas’ta 1991 yılında dünyaya gelen Avatar Atakan olarakta bilinen Çağan Atakan Arslan, Türk Kick Boks sporcusudur. Resmi instagram adresi ise @avataratakan şeklindedir.

Özel Kuvvetler Oyuncuları

Sadece bu kadar mı? Elbette hayır. Onlarca oyuncunun bilgileri aşağıda paylaşılmaya devam edecektir. Şimdilik bildiklerimiz, belli olanlar bu kadar olup ilerleyen günlerde detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sosyal Türk’ü takip etmeye devam ediniz.

  1. Emre Kınay
  2. Tolga Sarıtaş
  3. Çağan Atakan Arslan
  4. Aybüke Pusat
  5. Özel kuvvetler oyuncuları…
  6. Özel kuvvetler oyuncular..

Siz de özel kuvvetler oyuncuları başlıklı bu yazımızda dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Hoşçakalın…

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.