Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Özge Borak İstanbullu Gelin Oyuncuları Arasında

0 99

İstanbullu Gelin oyuncuları arasına yeni bir oyuncu katıldı. Star’da yayınlanan istanbullu gelin dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş ile Zeynep Günay Tan oturmaktadır. Şimdilik izleyici tarafından sevildiğini söyleyebiliriz. İlerleyen zamanlarda asker dizilerinin yayına başlamasıyla bu tarz dizilerin reytingleri nasıl olur bilemem ancak şimdilik iyi gittiğini söyleyebilirim.

Geçtiğimiz gün 4. bölümü yayınlanan istanbullu gelin dizisine Özge Borak 5. bölüm’de dahil olacaktır. Dizideki rolü ise Faruk Boran’ın eski aşkı olan Begüm karakterini canlandıracaktır. Anlaşılan epey duygusal sahne yaşanacak gibi görünüyor.

İstanbullu Gelin’de Begüm Karakteri

Güzel oyuncunun canlandıracağı Begüm karakteri hakkında biraz bilgi vermek gerekirse şunları söyleyebiliriz. Begüm, üniversiteyi bitirdikten sonra Londra’da kendi alanında uzman ve başarılı bir Jinekolog’dur. Fakat aniden yeşil Bursa’ya dönme kararı alır ve hazırlıklara başlar. Elbette Faruk’un eski aşkı olan Begüm almış olduğu bu kararla sadece Faruk ile Süreyya’yı değil, tüm boran ailesini etkileyecektir.

Özge Borak Kimdir diye merak edenler için...

Begüm’ün yıllardır uzak kalması nedeniyle saklamış olduğu gizemli sır da konağa dönmesiyle birlikte ortaya çıkacak ve bu da beklenmedik bir kaosun oluşmasına neden olacaktır. Sadece bu kaosla bitse iyidir. Bir de Süreyya’nın hayatında yepyeni bir sayfanın açılmasına neden olacaktır.

İstanbullu Gelin oyuncuları arasına yeni dahil olan Özge Borak nam-ı diğer Begüm hakkındaki düşüncelerinizi, yorumlarınızı bizimle yorum alanından paylaşabilirsiniz. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.