Modern technology gives us many things.

Publisher Teması Themeforest Sitesinden Kaldırılmış!

Publisher teması artık yayınlanmıyor! Nedeni ise merak konusu...

0 357

Bugün Themeforest hesabıma girdiğimde publisher newspaper teması ile alakalı bir güncelleme var mı yok mu diye bakayım dedim fakat o da ne? Publisher teması better studio tarafından themeforest.net’ten kaldırılmış.  En son publisher v5.2 sürümü yayınlanmış ve gayet başarılı bir iş çıkarmışlardı. Biz de şu anda sistemimizde kullandığımız bu temayı $39 karşılığında zamanında satın almıştık. Birkaç lisans daha temayı çok beğendiğimiz için başka projeler için almıştık.

Publisher teması artık satılmıyor!
Publisher teması artık satılmıyor!

Publisher teması artık yok!

Henüz konuyla alakalı ne bir e-mail ne bir haber paylaşılmadı. Şu anda konuyu araştırmaya devam ediyorum. Neden kaldırmışlar? Temada açık mı vardı? Başka sorunlar mı vardı ya da tekrardan yayınlanacak mı? Şimdilik bu soruların cevaplarını maalesef bilemiyoruz fakat temanın detaylarına girdiğimde sağ tarafta bulunan iconlar kısmında temayı yapan kişinin lokasyonu olarak Türkiye belirtilmiş.

Bizim türklerden biri/birileri mi yaptı bu temayı bilemiyorum fakat bir daha güncelleme yapmayacak ya da yayınlamaya devam etmeyeceklerse Themeforest için büyük bir kayıp olacaktır.

Publisher v5.2 yayınlanmıştı!

Son olarak birkaç hafta önce publisher v5.2.o sürümü yayınlanmıştı. Bundan önce hemen hemen 2-3 haftada bir mutlaka güncelleme yapıyorlardı. Her güncelleme ile tema daha da hızlanıyor, yeni özellikleri ile daha kullanışlı hale geliyordu. En son hatırladığım kadarıyla 15-20 demosu bulunuyordu. Konuyla alakalı bilgi sahibiyseniz yorum alanından detayları tema hakkında araştırma yapan kişilerle paylaşabilirsiniz…

Adamların resmi internet sitesi www.betterstudio.com’dur. Facebook, twitter hesapları olmasa da Youtube kanalları mevcuttur. Orada da bir açıklama yapmış değiller.

BetterStudio açıklama yaptı!

Güncelleme: 1 Temmuz 2018, saat 02:34 itibariyle öğrenmiş bulunuyoruz ki temayı yapan kişiler türkiye olarak göstermişler adreslerini.. Temayla ilgili çalışmalarının devam edeceğini, dosyaları güncelleyip themeforest’a gönderdiklerini fakat onay vermediklerini kendi sitelerinden paylaştıkları duyuruda belirtmişler. Dilerseniz buraya tıklayarak adamların sitesine gidebilir, orada mail bültenine abone olabilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Kişisel görüşlerimi paylaşacak olursam bence türkiyeden ilk defa böylesine güzel bir proje çıktı ve büyüdü. Yapan kişiler türk mü? bilemiyorum fakat türkiyede bulunduklarını belirtmişler. Dünyada birçok kişi bu temayı kullanmakta ve satın almaya devam etmektedir. Yapan arkadaşları bir kere daha tebrik ederim.

6.8
HARİKA!

Publisher hakkındaki yorumlarımız!

Tema, tek kelime ile harika. Newspaper ve Newsmag temalarını da kullanan biri olarak Publisher'i gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Eğer tüm eklentileri değilde işinize yarayan eklentileri aktif ederseniz gayet hızlı bir site oluşturabilirsiniz.

  • Tasarım 8
  • Seo 7
  • Performans 7
  • Fiyat 5
BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.