Modern technology gives us many things.

Publisher WordPress Magazin Teması Market Değiştirdi

publisher themes v7 free
0 263

Publisher magazin teması son 1 yılda ThemeForest’te en çok satılan temalar arasına girmeyi başarmış, binlerce kişi tarafından satın alınarak tercih edilmiştir. Ne oldu, ne bitti bilmiyoruz ancak geçtiğimiz ay yaşanan bir sorun nedeniyle Publisher’in yapımcısı olan Better Studio’nun üyeliği ve ürünleri ThemeForest’te yasaklandı ve silindi.

Konuyla alakalı ThemeForest tarafından bir açıklama yapılmazken direkt olarak Better Studio yöneticileri ile yaptığımız iletişim sonrasında ürünün artık ThemeForest’te satılmayacağını söylediler. Yeni bir marketle anlaşmış olsalarda çok fazla bilinmediği için satışları azalmıştır. O nedenle yaptıkları kampanyalarla kendi siteleri üzerinden satış yapmaya başladılar.

Publisher temasının v7 sürümü bu hafta çıkacaktır. En azından temanın sahibi o şekilde olacağını söyledi. Oldukça başarılı bir tema ve neden ThemeForest’te yayınlanmadığını kimse anlamadı. Kimseye de birşey söylenmiyor. Ben Better Studio’ya üye olup güncellemeleri oradan takip ediyorum. Şimdilik dosyaları indirebiliyor, paylaşımlardan haberdar olabiliyoruz.

Publisher Themes: $44

Önümüzdeki günlerde publisher teması ile ilgili güncellemelerin olup olmayacağını bilemiyoruz ve sürekli takip ediyoruz . Temayı satın almak istiyorsanız betterstudio.com‘a tıklayarak 44 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Eğer temanın neden yayından kaldırıldığını merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.