Haber, Video ve Teknoloji

Ronaldinho 3 Adam’a Konuk Odu! İşte Efsane Golleri

Portekiz'in efsane futbolcusu Ronaldinho, 3 Adam'a gelerek, soruları yanıtladı.

0

Ronaldinho, 8 Şubat 2017’de TV 8’de yayınlanan 3 Adam programına konuk oldu. Oldukça keyifli anların yaşandığı programda bir de Ronaldinho’nun en güzel hareketleri sürpriz olarak hazırlandı. Oğuzhan’ın selfie çekme isteği ise seyircileri epey güldürdü. İzlerken “vay canına be. ne hareketler yapmışım” demiş midir bilemiyoruz ancak oldukça mütevazi açıklamalar yaptığını söyleyebilirim.

Ümit Akbulut’un sponsorluğunda 3 Adam’a konuk olan Ronaldinho’ya sorulan sorular önce ingilizceye, sonra portekizceye, daha sonra yine ingilizceye ve en sonunda türkçeye çevrildi. Oldukça tuhaf bir durum ortaya çıkmıştı :).

Futbolu estetik oynayan, şov gibi gören neredeyse son futbolcu. Neden yeni ronaldinholar yetişmiyor, neden kimseyi göremiyoruz? sorusuna Ronaldinho’nun vermiş olduğu cevap ise “benim performansım bir zamanlar vardı. başka futbolcularda neden yok bilemiyorum. bu benim şansımdı. benim yeteneğimdi ve böyle bir yeteneğe sahip olduğum için mutluyum” diye bir cevap verdi.

Ronaldinho Golleri

Ronaldinho’nun Efsane Golleri

Yorum alanından siz de ronaldinhonun enfes hareketleri ve golleri ile alakalı düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Videonun tamamını TV8’in internet sitesinden ya da 3 Adam’ın resmi youtube kanalından izleyebilirsiniz. Sosyal Türk’ü Youtube.com üzerinden takip etmek için buraya tıklayınız.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.