Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel zayıflama çayları (2021) kullanıcı yorumları

2021 yılında sağlık bakanlığı onaylı zayıflama çayları var mı? Bu yazımızda bakanlık onaylı bitkisel zayıflama çayı varsa, bu ürünleri kullananlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyacaksınız.

Sağlık Bakanlığı Onaylı Zayıflama Çayları

Daha önce bu sitede sağlık bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları ile alakalı bir içerik hazırlamıştım. Bugün ise merak edilen başka bir konu olan bakanlık onaylı zayıflama çayları hangileridir, hangi bitkisel zayıflama çayı işe yarıyor gibi konuları araştırdım, sizler için tecrübelerimi aktaracağım. Hazırsanız başlayalım.

Şu ana kadar, yaptığım araştırmalara göre Sağlık Bakanlığı tarafından onay almış bitkisel zayıflama çayı bulunmamaktadır. İnternet sitelerinde özellikle büyük puntolarla yazılmış “BAKANLIK ONAYLI” ibaresi sizleri yanıltmasın.

Sağlık Bakanlığı işi sıkı tutuyor!

Bu ibareyi kullanan çoğu sitede yanlış beyan söz konusuyken, gerçekten bakanlıktan onay almış olanlar da hangi bakanlıktan onay aldıklarını ya belirtmiyorlar yahut da sitenin en altlarında, küçük puntolarla yazılmış “Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı” tarafından onay alınmıştır notu bulunuyor.

Bu bir strateji olup “BAKANLIK ONAYLI” yazısını gören insanlar sanki Sağlık Bakanlığı tarafından onay verilmiştir zannederek, bilmedikleri ürünlere yahut da normal bitkisel çaylara değerinden çok fazla para ödeyebiliyorlar. İşte bu nedenle bu yazıyı yazarak, böyle bir hassasiyeti olan insanlara neyin ne olduğunu hatırlatmak istedik.

Hatırlatmak isteriz ki Sağlık Bakanlığı tarafından bir ürün onaylanmadan önce ince elenip, sık dokunuyor. Beklenmedik durumlar söz konusu olduğu zaman Bakanlık devreye girerek, ürünleri anında toplatabiliyor. Bunun için bakanlık tarafından açılan bir İnternet sitesi bulunuyor. Site adı its.gov.tr olup, şuraya tıklayarak ilaçların bakanlık onaylı olup olmadığını kontrol edebiliyorsunuz.

thumbnail
İlişkili Yazı
Sağlık Bakanlığı onaylı zayıflama ilaçları 2021

Daha önce Sağlık kategorisinde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve reçete ile satışı yapılan zayıflama ilaçları hakkında detayları paylaşmıştık. Bu zayıflama ilaçları nelerdir, kimler kullanabilir, yan etkileri vs.. gibi konuları yukarıdaki bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Zayıflama çayları kullanıcı yorumları

Sizler de kullanmış olduğunuz bitkisel zayıflama çayları yahut da diyetinizi destekleyen kilo vermeye yardımcı ürünler ile alakalı yorumları & şikayetleri, aşağıda bulunan yorum alanından paylaşarak, başka insanların fikir sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Konuyla pek alakalı olmasa da yıllar önce Sağlık Bakanlığı tarafından obezite ile mücadele kapsamında hazırlanmış bir reklamı da bırakmış olalım. Yorum sizde…

Tepki Ver | mutlu4
4
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
1
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Bakanlığı onaylı bitkisel zayıflama çayları (2021) kullanıcı yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Benim bildiğim bakanlık tarafından onaylı hiç bir zayıflama çayı bulunmuyor. Birkaç tane ilaç var ama onlar da doktorunuz size tavsiye ederse alabiliyorsunuz. Bunun dışında sağlık bakanlığı tarafından onay almış bir ilaç yoktur. Varsa lütfen belirtin biz de öğrenelim.

  2. 15 Aralık 2021, 02:53

    Sağlık Bakanlığı, zayıflama çayları veya kilo verdiren ilaçlar konusunda işi epey ciddiye alıyor. Bu konuda kimsenin gözünün yaşına bakmıyor eğer bir falso yakalanırsa. Bildiğim kadarıyla kilo vermek isteyenler için bakanlık tarafından onaylı olan ve sadece doktorların reçete edebildiği 3 tane ilaç var. Bunlar Thincal, wanabi forte ve xenical ilaçlarıdır. Daha fazla detay için: https://www.kadinlarportali.net/forum/saglik-bakanligi-onayli-zayiflama-ilaclari-ve-kullanici-yorumlari-2022/

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Sosyal Türk ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!