Modern technology gives us many things.

Samsung Galaxy J1 2016 Cep Telefonu A101’de!

Samsung Galaxy J1 Özellikleri, Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Samsung Galaxy J1 2016 Kullanıcı Yorumları
0 364

Önümüzdeki 2 hafta boyunca A101, ŞOK ve BİM’de satılacak olan teknolojik ürünler şimdiden belli oldu. Son birkaç aydır hemen hemen her hafta birkaç teknolojik ürüne yer veren indirim marketleri zincirleri için önümüzdeki 2 hafta boyunca satacakları cihazlar belli oldu.

Bu bağlamda BİM’de elektrikli bisiklet, ŞOK’ta süper amoled ekrana sahip monitör ve A101’de ise Samsung Galaxy J1 2016 cep telefonu satılacaktır. Normale göre fiyatları uygun olan bu cihazları almadan önce mutlaka kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Biz bu yazımızda sizler için samsung galaxy j1 incelemesi yapacağız…

Samsung Galaxy J1 Özellikleri

Bu telefondan beklentileriniz yüksek olmasın çünkü fiyatı ile kıyaslandığından beklentileri yüksek tutmamak iyi olacaktır. Hem ekranı çok kaliteli değil hem de biraz yavaş olan bu telefonu genelde orta yaş üstü insanlar ya da iletişim sağlamak amaçlı çocuklarınıza alabilirsiniz. Aşağıda samsung galaxy j1 özellikleri sizler için sıraladık:

  1. Ekran büyüklüğü: 4.5 inç
  2. Ekran çözünürlüğü: 800×480 piksel
  3. İşlemci: Exynos 3475
  4. RAM: 1 GB
  5. Hafıza: 8 GB
  6. Batarya: 2050 mAh

Bunlar başlıca özellikleri olup birçok uygulamayı çalıştırmakta zorlanacaktır. Ekran çözünürlüğünün kalitesini film izlerken en fazla 480p kalitede seyredecekmiş gibi hayal edebilirsiniz. Bataryası fena değil, uzun süre sizi idare edecektir. Facebook, Twitter veya Instagram gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

A101 21 Haziran Aktüel Ürünleri

Samsung Galaxy J1 Fiyatı

A101’de 21 Haziran 2018 tarihinden itibaren satışa sunulacak olan bu telefonun fiyatı ise sadece 629 TL’dir. Fiyatına nazaran fena değildir. Fakat sahibinden.com ya da gittigidiyor.com gibi sitelerde bu fiyat dolaylarında daha kaliteli ikinci el cep telefonu bulmanız da mümkündür.

Eğer bu telefonu illa almak istiyorsanız ve ekonomik olarak o anda müsait değilseniz acele etmeyin çünkü normal satış fiyatı da aslında 639 TL’dir. Yani daha sonra 10 TL fazla ödeyerek aynı telefona sahip olabilirsiniz. Şu anda bu telefonun amerika satış fiyatı ise vergilerle beraber $75’dır.

A101 mağazalarında 21 Haziran itibariyle Canon E414 yazıcı 149 TL’ye satılacaktır.

Samsung Galaxy J1 Yorumları

Evet değerli Sosyal Türk takipçileri. Bir telefon incelemesinin daha sonuna geldik. Sayfanın altından samsung galaxy j1 2016 model cep telefonu ile alakalı düşüncelerinizi, sorularınızı paylaşabilirsiniz. Eğer daha önce samsung galaxy j1 kulladıysanız lütfen tecrübelerinizi satın almak isteyenlerle paylaşınız.

57%
FENA DEĞİL!

Samsung Galaxy J1 2016 Yorumları

Samsung galaxy j1 cep telefonu, fiyatı ile kıyaslandığından fena bir telefon olmasa da performans olarak pek iyi değildir. Yani telefonu sadece iletişim amaçlı kullanacaksanız satın alabilirsiniz. Fakat ben uygulama canavarıyım, önüme gelen uygulamayı indiriyorum diyorsanız hiç tavsiye etmem.

  • Tasarım
  • Fiyatı
  • Özellikleri
BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.