Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu Kimdir?

FOX TV'de yayınlanacak olan savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

0 295

FOX TV’de yayınlanacak olan savaşçı dizisi şimdiden merak edilmeye başlandı. Oyuncuları hakkında resmi siteden bir bilgi paylaşılmamış olsa da savaşçı dizisinin ilk fragmanında görünen oyuncu merak konusu oldu. Defalarca izlediğimiz fragmanda kesin olmamakla birlikte başrol oyuncusunun daha önce Sungurlar dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu olan Mert Kılıç’ın olduğunu düşünmekteyiz. Bu kesin olmamakla birlikte bizim tahminimizdir.

Limon Film tarafından hazırlanan dizinin çekimlerinin 1 yıldan beridir sürdüğü söylenmekteir. FOX TV’de sadece böyle bir dizinin yakın bir zamanda yayınlanacağı belirtildi. Öte yandan sosyal medyada savaşçı dizisinin sakarya-fırat dizisinin devamı olduğu iddia edilmektedir. Bunun gerekçesi olarak da TRT’de yayınlanan sakarya fırat dizisinin senaristinin Savaşçı dizisini de yazıyor olmasıdır.

Savaşçı Dizisi Oyuncuları

Savaşçı Dizisinin Konusu

Savaşçı dizisinin konusunda Türkiye’nin dört bir yanında canlarını feda ederek vatana hizmet eden mehmetçikler anlatılacaktır. Özellikle de Türk Ordusunun göz bebeği olan “Bordo Bereliler” dizinin ana temasında olacaktır. Şimdilik Mert Kılıç’ın dizide hangi karaktere can vereceği bilinmemektedir. Bu nedenden dolayı sizlere yakışıklı oyuncumuzun canlandıracağı karakter hakkında bilgi veremiyoruz. Fakat daha önceki rollerine bakacak olursak Mert Kılıç’ın başrolde olacağını düşünmekteyiz.

Savaşçı Dizisi Fox TV’de Başlıyor

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.