Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Savaşçı Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

Savaşçı dizisi ile alakalı merak gittikçe artıyor...

1 127

Savaşçı dizisi ile ilgili merak gittikçe artmaktadır. Birçok internet sitesinde savaşçı dizisi oyuncuları şu kişilerden oluşacaktır, dizinin yayınlanma tarihi şöyledir, savaşçı şu günde şu saatte yayınlanacaktır diye haberler yapılıyor. Değerli Sosyal Türk takipçileri bu türlü iddiaların hepsi asılsız olup Fox TV’de konuyla alakalı henüz bir açıklama yapılmış değildir.

Biz daha önce savaşçı dizisi oyuncuları başlıklı bir konuyu aktif etmiş ve orada dizi hakkında detaylar geldikçe güncelleme yapacağımızı belirtmiştik. Henüz FOX tarafından bir açıklama, duyuru yapılmadığından dolayı sizlere savaşçı dizisinin detayları hakkında bilgi de veremiyoruz.

Savaşçı dizisi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için savaşçı dizisi linkine tıklayınız.

Aşağıdaki yorum alanından dizi hakkında düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Sizce savaşçı dizisi nasıl bir dizi olacak? Fragmandan, tanıtım filminden izlediğiniz kadarıyla sizce savaşçı dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yapar mı?  Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

1 yorum
  1. Sosyal Türk Diyor ki:

    Savaşçı dizisinin oyuncuları belli olmuştur. Detaylara ulaşmak için tıklayınız: https://www.sosyalturk.net/savasci-oyunculari-savasci-oyuncu-kadrosu-yeni-1127

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.