Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Savaşçı Dizisinin Başrol Oyuncusu Berk Oktay Kimdir

Savaşçı'da oynayacak başrol oyuncusu kimdir diye merak edenler...

1 61

Bugün savaşçı dizisi ile alakalı yapmış olduğum haberder sonra öğrendiğim bi bilgiyi daha sizlerle paylaşmak istiyorum değerli savaşçı dizisi takipçileri. Hemen hergün yeni bir iddia ile gündeme gelen savaşçı dizisi ile alakalı bu defa da başrol oyuncusu belli oldu dediler. Ben internet kaynaklarını araştırdım, instagram, twitter hesaplarını inceledim ancak resmi bir açıklama bulamadım.

Güncelleme-1 (1 Mart 2017): Yeni edinmiş olduğumuz bilgilere göre Berk Oktay, savaşçı dizisinin başrol oyuncusudur. Yakışıklı oyuncu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Sosyal Türk’ü takip etmeye devam ediniz. Kaynak: Savaşçı 1. bölüm 4. fragmanı

Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu

Savaşçı Berk Oktay Rolü NedirBirkaç haber sitesinde FOX Türkiye’de yayınlanacak olan savaşçı dizisinin başrol oyuncusunun belli olduğu iddia edildi. Bu kesin bir bilgi olmadığından dolayı sizleri de yanıltmak istemiyoruz. İddia edildiğine göre başrol kahramanımızın daha önceleri “İlişki Durumu: Karışık” ve “İlişki Durumu: Evli” dizilerinden hatırlayacağınız “Berk Oktay” olduğu iddia edildi.

FOX’ta yayınlanacak olan ve Limon Film tarafından yapımcılığı üstlenilen savaşçı dizisi ile alakalı tüm detaylara ulaşmak için savaşçı dizisi haberleri linkine tıklayınız. Biz Berk Oktay’ın instagram, twitter adreslerini inceledik fakat bir açıklama, paylaşım bulamadık. Süleyman Çobanoğlu’da konuyla alakalı bir açıklama henüz yapmadı. Takipteyiz…

Berk Oktay hakkında wikipedia bilgilerine ulaşmak, hakkında detaylı bilgi öğrenmek için tıklayınız:
Berk Oktay Wikipedia

Savaşçı Dizisi Yorumları

Değerli savaşçı dizisi takipçileri… Sosyal Türk editörü olarak yakından takipte olduğumuzu belirtmek isterim. Dizi hakkındaki yorumlarınızı bizimle, yorum alanından paylaşabilirsiniz. Hoşçakalınız.

1 yorum
  1. Sosyal Türk Diyor ki:

    Savaşçı Dizisi başrol oyuncusu kesin olarak Berk Oktay’dır. Daha fazla bilgiye ulaşmak için takipte kalınız.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.