Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Savaşçı Oyuncuları Netleşti! Savaşçı Dizisi Oyuncu Kadrosu (Yeni)

Fox türkiye savaşçı dizisi oyuncuları...

2 95

Savaşçı oyuncuları, savaşçı oyuncu kadrosu güncellendi. Bu yazımızda FOX Türkiye’de yayınlanacak olan savaşçı dizisi hakkında detayları bulabileceksiniz. Yeni dizi ne zaman yayınlanacak diye soranlar oluyor. Savaşçı dizisinin Mart ayında yayınlanması bekleniyor. Mart’ın sonlarına doğru yayınlanacak olan dizi ile alakalı hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Sizler de FOX’un beğeni ile izlenmesi düşünülen dizisi savaşçı ile alakalı yorumlarınızı aşağıdaki yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

Savaşçı Dizisi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Yıldız Çağrı Atiksoy, Berk Oktay, Ufuk Bayraktar, Uğur Biçer gibi isimlerin olduğu iddia ediliyor. Peki bunlar ne kadar doğru? Bu konuda tartışmak gerekir. Henüz Fox Türkiye tarafından diziyle alakalı resmi bir açıklama yapılmış değildir. Bu bilgiler internet sitelerinde dolaşan iddialardan ibarettir. Siz de savaşçı oyuncuları hakkında düşüncelerinizi yorum alanından yazabilirsiniz. Sizce nasıl bir dizi olacak?

Savaşçı Oyuncuları Tam Liste

 1. Berk Oktay
 2. Yıldız Çağrı Atiksoy
 3. Murat Serezli
 4. Fırat Albayram
 5. Burç Kümbetlioğlu
 6. Hakan Dinçkol
 7. Alican Bayraktar
 8. Uğur Biçer

Evet arkadaşlar. Bu liste fox tv’nin internet sitesinden alınmıştır. İlk başlarda bizde farklı oyuncuların olacağını iddia etsekte bu oyunculardan sadece mert kılıç ve mehmet korhan fırat isimlerinde yanıldık. Diğer oyuncular için bulunduğumuz tahmin doğruydu. Siz de savaşçı dizisi hakkındaki düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.

2 Yorumlar
 1. Sosyal Türk Diyor ki:

  Savaşçı dizisi 1. bölüm 4. fragmanı konuya eklenmiştir. Berk Oktay kesin olarak dizide rol alıyor. İyi seyirler dileriz.

 2. fikri Diyor ki:

  Çok güzel berk oktayın olması çok iyi seviyorum kendisin ive savaşçı dizisini sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman yayınlancak acaba bilgisi olan var mı?

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.