Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Savaşçı Yzb. Kağan Bozok Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Savaşçı Oyuncuları netleşmeye başladı.. İşte kağan bozok hakkındaki bilgiler...

0 270

Bugün, Fox TV’nin youtube kanalında savaşçı dizisi 1. bölüm 4. tanıtım fragmanı yayınlandı. İlk defa bir savaşçı dizisi hakkında bilginin paylaşıldığı fragmanda karşımıza yüzbaşı kağan bozok isimli bir karakter çıktı. Herkes kağan bozok kimdir, gerçek adı nedir diye merak ederken biz de savaşçı oyuncuları hakkında paylaşımlarımıza devam ediyoruz..

Birçok haber sitesinde Kağan Bozok hakkında bilgi paylaşılmaya başlandı. Dizide yüzbaşı kağan bozok karakterini canlandıracak olan oyuncu daha önce savaşçı oyuncuları başlıklı konuda da belirtmiş olduğumuz Berk Oktay’dan başkası değildir. Peki berk oktay kimdir, daha önce oynamış olduğu diziler hangileridir dilerseniz bunlara bir göz atalım..

Berk Oktay Kimdir?

Ankara’da 1982 yılında dünyaya merhaba diyen Berk Oktay, şimdilerde 35  yaşındadır. Asıl mesleği modellik olan Berk Oktay sonradan oyuncu olmaya karar verip, arka sokaklar, akasya durağı, ilişki durumu karışık gibi dizilerde tanındı. Şimdilerde ise savaşçı dizisinde yüzbaşı kağan bozok karakterini canlandıracak erkek başrol oyuncusudur.

savaşçı kağan bozok kimdir

Yüzbaşı Kağan Bozok dizide ülkesi için canını bile vermeye hazır olan bir bordo berelidir. Asıl görevi diplomatlık olan kağan bozok bir arkadaşının öldürülmesi sonucu asker olmaya, güneydoğuda savaşmaya gönüllü olmaya karar verir. Başkanından izin isteyerek doğuya göreve giden Kağan Bozok birçok tehlikeli görevde yer alacaktır.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.