Modern technology gives us many things.

Şevkat Yerimdar 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Şevkat Yerimdar Yeni Sezon Başlama Tarihi Nedir?

Şevkat Yerimdar 3. Sezon 45. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
0 360

Şevkat Yerimdar, milyonlarca kişinin takip ettiği güzel bir romantik komedi dizisiydi. Biraz farklıydı, eğlence seviyesi yüksek ve aile ile birlikte çok rahat izlenebilen bir diziydi. FOX ekranlarında yayınlanmadan önce şevkat yerimdar filmleri de milyonlarca defa izlenmiş ve birçok kişi tarafından biliniyordu. Fakat şevkat yerimdar 2. sezon finali çok erken yapılmış ve izleyicisini üzmüştü.

Şevkat Yerimdar Yeni Sezon Tarihi

Maalesef Mart’ta erken sezon finali ile sezonu erken kapatan dizinin bazı oyuncuları değişik projelere transfer olmuşlardı. Bunlardan bir tanesi de dizinin olmazsa olmazlarından Niko karakterini canlandıran Burak Demir’in TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’a transfer olmasıdır.

Zaten erken final yapılmasının nedeni de Niko’nun ayrılmış olmasıdır. Bundan sonra herkesin merak ettiği soru ise şevkat yerimdar yeni sezon tarihi nedir, ne zaman başlayacak oldu. Dizi tam olarak final yapmadı çünkü 44. bölüm’de sezon finali yazmışlardı. Fakat bizim görüşümüze göre şevkat yerimdar yeni sezonda çok fazla dayanamayacak, bir ya da iki bölüm yayınlandıktan sonra tamamen final yaparak ekranlara veda edecektir.

Şevkat Yerimdar 45. Bölüm Tarihi

Elbette bu bizim düşüncemizdir. Senarist, Yönetmen ve Oyunculardan dizinin akıbeti ile alakalı henüz ne bir haber yapılmış, ne bir duyuru paylaşılmıştır. Bazı haber sitelerinde şevkat yerimdar dizisinin 6 Temmuz 2018’de yayına başlayacağı iddia edilmişti. Ağustos ayı gelmesine rağmen henüz dizinin çekimleri bile yapılmadı.

Son dakikada FOX tarafından ya da yapımcı tarafından bir sürpriz olmazsa yeni sezon başında yani Eylül’ün ilk haftasında şevkat yerimdar 45. bölüm ile tekrardan FOX’ta başlayabilir.

Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm Yorumları

Konuyla alakalı kafanıza takılan soruları lütfen sorunuz. Ayrıca dizinin akıbeti ile alakalı -olurda- bir yerlerden bir haber aldıysanız yorum alanından bunu diğer takipçiler ile Sosyal Türk aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Erken final yapmasını doğru buluyor musunuz? Burada suç FOX’un mu, yapımcı şirket Limon Yapım’ın mı yoksa Niko karakterini canlandıran Burak Demir’in midir? Yorum yapmak için buraya tıklayınız.

BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.