Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Slimcaps Zayıflama Kapsülü Nedir

Slimcaps zayıflama sıvı likit kapsül hakkında merak ettiğiniz herşey burada...

7 83

Gün geçmiyorki bir zayıflama ürünü çıkmasın ve insanların umutlarıyla oynamasın. Bugün sizlerle slimcaps zayıflama kapsülünü inceleyeceğiz. Slimcaps, yumuşak jel formatında bir kapsül olup içerisinde doğal bileşenlerin olduğu iddia edilen bir zayıflama ürünüdür. Birçok ülkede satıldığı söylenen bu ürünün insan vücudundaki etkileri ise sağlıklı bir şekilde kilo vermeye, yağ yakmaya yardımcı olmakmış. Bu yazımızda slimcaps nedir, ne değildir, nasıl kullanılır gibi soruları yanıtlayacağız.

Slimcaps Nedir

Slimcaps Nedir? Yan Etkileri Nelerdir?

Slimcaps, satış sitesinde iddia edildiğine göre bugüne kadar üretilmiş en etkili ve güvenli zayıflama ürünüymüş. Elbette bu türlü bilgiler her zayıflama ürününün satış sitesinde belirtilmektedir. Bu bilgilere aldanıpta ürün işe yarıyor demek doğru olmaz ancak gerçekten de zayıflamanıza yardımcı olabilir. Bunu da bilmiyoruz. SlimCaps paketi içerisinde 2 farklı ürün bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi gece kullanımı için olup diğeri de gündüz kullanımı içindir. Her kutunun içerisinde 30 adet sıvı kapsül bulunmaktadır.

Önemli Hatırlatma! Bu türlü zayıflama ürünleri size kilo verdirmez, vücudunuzun toksinlerden temizlenmesine yardımcı olurlar. Tüm zayıflattığı iddaa edilen ürünler için geçerlidir.

Zayıflamak isteyenlere daha önce de belirtmiş olduğumuz bir kuralı hatırlatmak istityoruz. Bu türlü zayıflama ürünleri size kilo verdirmez. Belki toksinlerin atılmasına yardımcı olarak spor ve dengeli beslenme ile kaybettiğiniz kilolardan arta kalan zararlı maddelerin hızlı bir şekilde vücuttan atılmasına yardımcı olabilir. Bunun dışında iddia ediyoruz ki hiç bir zayıflama ürünü size spor yapmadan, beslenme alışkanlığınızı değiştirmeden, diyet yapmadan kilo verdirmez.

Slimcaps Yorumları

Slimcaps zayıflama kapsülünün ayrıca bölgesel zayıflama noktasında da oldukça etkili olduğu iddia ediliyor. Metabolizmanızın hızını dengeleyerek geceleri yavaşlayan metabolizmayı hızlandırıp, gündüzleri de normal hızında çalışan vücudunuzu biraz daha tempolu hale getirerek yağların yakılmasını hızlandırır. Peki bu sağlıklı mıdır? Bu konuda tartışmak, araştırma yapmak gereklidir. Ürünü denemeden, kullanmadan bir şey diyemiyoruz bu konuda…

Slimcaps Eczanelerde satılıyor mu?

Öncelikle slimcaps zayıflama kapsülü sadece internette satılan bir üründür. Eczanelerde satılmamaktadır. Satış fiyatı piyasdaki zayıflama ürünlerine nazaran biraz daha yüksektir. Eğer gerçekten iddia edildiği gibi bir etkiye sahipse ve tabii ki en önemlisi de sağlıklıysa bu parayı vermeye değer diye düşünüyoruz. Ürünün internet satış fiyatı 15 günlük kullanım için 89 türk lirasıdır. Detaylı fiyatlandırma ise şu şekildedir:

1 paket slimcaps zayıflama kapsülü 15 günlük kullanım içindir. Fiyatı 89 TL

2 paket slimcaps zayıflama kapsülü 30 günlük kullanım içindir. Fiyatı 139 TL

3 paket slimcaps zayıflama kapsülü 45 günlük kullanım içindir. Fiyatı 189 TL

Slimcaps Faydaları Nelerdir?

 • Öncelikle vücudunuzdaki yağların yakımını hızlandırır.
 • Bunu da metabolizmanızı hızlandırarak yapar.
 • İştahınızı kapatarak, az yemenizi sağlar.
 • Fazla kiloların dostu Şekerin dengelenmesini sağlar.
 • Satış sitesinde ciddi bir yan etkisi olmadıı belirtiliyor.
 • Yani yan etkileri bulunmaktadır ama bunlar nedir bilemiyoruz.

Slimcaps Kapsül Nasıl Kullanılır?

slimcaps zayıflama kapsül nedirBu zayıflama kapsülünü günlük 2 defa kullanacaksınız. Bir tanesini sabah, bir tanesini de akşam kullanmanız gerekiyor. Takdir edersiniz ki gündüz kapsülünü sabahları, gece kapsülünü de yatmadan önce almalısınız. Gündüz kapsülünü sabahları aç karnınıza almanız tavsiye ediliyor. Gece kapsülü de yemek yedikten 2 saat sonra… Bu kapsülleri kullandığınızda gündüz kapsülüyle 400 kalori, gece kapsülüyle de 300 kalori yakacakmışsınız. Bunlar gerçekten olacak mı bilemiyoruz fakat totalde 700 kalori yakmak bence oldukça iyi bir rakamdır. Yediklerinize de dikkat ederseniz çok kısa zamanda kilo verebilirsiniz. Eğer işe yarıyorsa…

Slimcaps Kapsül Kullananlar

Bu yazımızda sizlere slimcaps kapsül nedir, ne değildir anlatmaya çalıştık. İlerleyen günlerde -bir aksilik olmazsa- slimcaps kullanıcı yorumları başlıklı konuyu sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Dilerseniz bu yazıda, dilerseniz de slimcaps kapsül yorumları konusundan ürün hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın.

7 Yorumlar
 1. Fadime Diyor ki:

  Slimcaps zayıflama kapsülü nasıl bir ürün? Kimse kullanmamış mı? Satın almak istersek hangi siteden temin edebiliriz? Lütfen yazar mısınız? Teşekkürler.

  1. özlem Diyor ki:

   Bende merak ediyorum canım bu hapları kullanan kimse olursa çok iyi olur aslında ama kim kullanacak ki yeni ürünü?

 2. Gonca Diyor ki:

  17 yaşındayım. Kilom 72 ve çok kötü görünüyorum. 2 ay önce yeşil çay zayıflama ürünü üzere satın aldıysam bir işe yaramadı gram kilo veremedim lütfen yardım edin slimcaps işe yarar mı?

  1. Sosyal Türk Diyor ki:

   Gonca, bu türlü ürünler için kimse bir garanti veremez. Bize soracak olursan 17 yaşında olduğun için kullanmamalısın. Metabolizman bu türlü metabolizma hızlandırıcı ürünleri kaldırmayabilir. Lütfen annene, babana danışmadan kendi başına bir karar verme. İyi günler.

 3. Ayten Diyor ki:

  Merakla takip etmekteyim. Daha önce bir sürü zayıflama ürünü kullanan biri olarak bu defa önce yorumları okuyacağım. Önceki kullandığım ürünlerin hiç biri bir işe yaramadı. En az 500 lira ödemişimdir zayıflayabilmek için ama param çöpe gitti. Başka bir işe yaramadı. O nedenle önce yorumları okumak istiyorum. Sonrasında bakacağız artık. Eğer işe yarıyorsa alıp kullanabilirim. Teşekkürler.

 4. ipek Diyor ki:

  Ben amerikada yaşıyorum burada bu ilacı bulamadım biraz araştırdım brezilya da çok satılıyormuş. Acaba türkiyede satılan slimcaps ile brezilya daki slimcaps aynı mıdır? Lütfen cevaplarsaniz çok memnun olurum, turkiye den akrabam gelecek ona birkaç kutu getirtecegim. Teşekkürler.

 5. faruk Diyor ki:

  Merhaba adım faruk. 21 yaşındayım. kilom 93. bu kilo erkekler için normal değil biliyorum. bu nedenle kilo vermek için bir araştırma yapıyorum acaba slimcaps kullanırsam bir faydasını görür müyüm? teşekkürler.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.