Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Sun Slim Çatlak Kremi Kullananlar (Şikayet Konusu)

Selülit ve doğum çatlakları nasıl giderilir? İşte sun slim çatlak yağı yorumları

0 58

Özellikle doğum sonrası meydana gelen selülit ve çatlaklar, kalıtsal rahatsızlıklar da olabilmektedir. Bu yazımızda sun slim çatlak yağı kullanıcı yorumları, sun slim çatlak giderici krem (varsa) şikayetleri yayınlacaktır. İnternette epey “sun slim çatlak kremi” kelimesi aratılmış durumda. Google’a sun slim çatlak kremi yorumları diye yazdığımda karşıma hep çatlak giderici yağ ürünü çıkıyordu. Hangi siteye girdiysem aynı ürünle karşılaştığımda anladım ki sun slim çatlak kremi diye bir ürün yoktur.

Ancak aynı markaya ait sun slim çatlak giderici yağı bulunmaktadır. Bu ürün ile alakalı olarak yorumlarınız ve şikayetlerinizi sun slim çatlak kremi kullananlar başlıklı bu yazımızda dile getirebilrsiniz. Eğer sun slim çatlak yağı satın aldıysanız bazı uyarılara dikkat etmeniz gerekiyor. Lütfen bu ürünü çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. Eğer hamileyseniz ya da emziren bir anneyseniz yine sun slim çatlak yağı kullanmamamlısınız. Satış sitesinde bu ürünün bilinen bir yan etkisinin olmadığı belirtilse de siz beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda, cildinizde anormal bir şey olduğunda lütfen ürünü kullanmayı bırakıp satın almış olduğunuz ürünle birlikte doktora gidiniz.

Sun Slim Çatlak Giderici Yağın Kullanımı

Ürün sprey şeklinde kullanılmaktadır. Göğüslerinizin üstüne kullanılmaması tavsiye ediliyor. Yani göğüs altındaki her hangi bir bölgeye biraz sıktıkan sonra masaj yaparak vücudunuza yediriniz. Lütfen çok fazla kullanmayınız. Ben daha fazla süreyim, çatlaklarım çok kısa sürede geçsin diye bir hata yapmayın çünkü fazla sürdüğünüzde cildinize zarar verebilirsiniz.

Bu nedenden dolayı sun slim kullanırken dikkatli olunuz. Peki sun slim çatlak yağı fiyatı ne kadar? İnternet sitelerinde tek satılan bu ürünün satış fiyatı 59 TL’dir. Eczanelerde bulamazsınız. İnternette her ne kadar iade garantisi veriyoruz denilse de şimdiye kadar edindiğimiz tecrübeler internetten herhangi bir ürün satın alanların, ürünlerini iade etmek istediklerinde kimseyi karşılarında muhatap olarak göremedikleri yönündedir. Bu firma nasıldır bilgi sahibi olamasakta dikkatli olmanızı tavsiye ederiz…

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.