Sosyal Türk
Haber, Video ve Teknoloji

Sungurlar Ne Zaman Başlayacak Diyenler! Savaşçı Dizisi Başlıyor

Sungurlar dizisi artık yayınlanmayacak. Onun yerine Fox TV'de savaşçı dizisi başlıyor..

2 181

FOX TV’de çalışmaları 1 yıldan fazla bir süredir devam eden yepyeni bir dizi başlayacak. Sungurlar dizisini bilenler bilir. Sungurlar dizisi oyuncuları ile alakalı savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna dahil olacaklar şeklinde twitter, facebook gibi sosyal ortamlarda iddialar yapıldı. Bu konuyla alakalı resmi makamlardan bir açıklama gelmezken Serdar Komutan’ı canlandıran Mert Kılıçbir açıklama yapmazken sungurlar dizisindeki nişancı şahin karakterini oynayan Mehmet Korhan Fırat twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

Savaşçı Dizisi Mehmet Korhan Fırat

FOX TV’nin internet sitesinde yayınlanan tanıtım filminde pek fazla detay verilmezken dizinin bordo bereliler olarak bilinen özel eğitimli askerleri konu alacağı belirtiliyor. Tanıtım filminde yer alan görüntülerde bir asker şanlı bayrağımızı alıp arşa saplarken görülüyor. Görüntüdeki oyuncunun Mert Kılıç olabileceği iddia ediliyor fakat bu konuda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Savaşçı Dizisi Mert Kılıç

Savaşçı Dizisi Oyuncuları Hakkında

Değerli ziyaretçi! Şunu ifade edelim. Şu anda savaşçı dizisi tam bir kapalı kutudur. Kimse dizi hakkında bir şey bilmiyor, herkes aynı şeyleri söyleyip duruyor. Limon Film tarafından ya da savaşçı dizisinin senaristi tarafından paylaşılan bir detay olmadığından dolayı sizlere savaşçı dizisi oyuncuları hakkında detay veremiyoruz. Öte yandan Mehmet Korhan Fırat, savaşçı dizisinde rol alacak iddialarına twitter hesabından bir paylaşımla cevap verdi. İşte o paylaşım:

Mehmet Korhan Fırat Savaşçı Dizisi Açıklaması

Yakışıklı oyuncu mehmet korhan fırat’ın resmi twitter hesabına ulaşmak için @mehmetkorhan linkine tıklayınız. Mert Kılıç’ın instagram ya da twitter hesaplarında ise henüz bir açıklama yapılmamıştır. Konunun takipçisi olduğumuzu belirterek gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Önemli uyarı!  Sosyal medyada savaşçı dizisinin oyuncularının Sungurlar ekibinden olacağı iddia edilmektedir. Böyle bir şeyin olmadığını, sadece birilerinin ortaya atmış olduğu iddiadan öteye gitmediğini belirtmek istiyoruz. Lütfen sosyal medyada çıkan her habere itibar etmeyiniz.

Mert Kılıç Açıklama Yapmadı

Mehmet Korhan’ın bu açıklamalarından sonra gözler Mert Kılıç’a çevrilmiş durumda. Henüz bir açıklama yapmaması onun savaşçıda rol alacağı anlamına gelmiyor. Elbette başrol olarak da karşımıza çıkabilir. Az önce de söylediğimiz üzere bu dizi şimdilik tam bir kara kutu… Yakışıklı oyuncu Mert Kılıç konuyla alakalı bir açıklama yapar yapmaz bunu sizlerle paylaşacağız. Siz de savaşçı dizisi ile alakalı yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Dilara Diyor ki:

    Biz de sungurlu geri dönüyor diye sevindik 🙁 keşke şahin aslı naza hepsi gelse

    1. Sosyal Türk Diyor ki:

      Anladığımız kadarıyla mert kılıç bile dizide oynamayabilirmiş. Hiç bir takipçimizi üzmek istemeyiz ancak sungurlar ile savaşçı dizisi birbiriyle alakalı diziler değildir. İyi günler.

Bir Cevap Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.