Modern technology gives us many things.

Teff bitki tohumlu çay nedir? Kullanıcı Yorumları

Teff tohumu ile zayıflayanlar neler düşünüyor? Teff'in faydaları

Teff tohumlu çay kullananlar
8 9.094

Teff bitkisi ile son zamanlarda kilo verdiğini iddia edenler, faydaları oldukça yüksektir diye günde birkaç defa kullananlar hayli artmış durumda. Bu konuda biz uyarmak istiyoruz… Teff tohumlu çay faydalı olabilir fakat her şeyde olduğu gibi aşırıya kaçılmadığı sürece… Lütfen yukarıda paylaşmış olduğumuz videoyu izleyerek teff bitkisi hakkında biraz daha bilgi sahibi olunuz. Sayfanın altındaki yorum alanından teff tohumlu çay kullanıcıları ile yorumları ve şikayetleri paylaşınız.

Teff bitkisi hakkında uyarılar

Arkadaşlar her ne kadar teff bitkisi faydalı bir gıda ürünü olsa da fazla tüketilmesi tavsiye edilmiyor. Her şeyde olduğu gibi aşırıya kaçıldığında beklenmedik sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Eğer zayıflama niyetiyle kullanıyorsanız lütfen doktorunuza danışınız ve günlük kullanım dozajını öğreniniz. Bu konuda diyetisyenlerden de yardım alabilirsiniz.

Fakat sağlık amaçlı günlük ekmek yerine kullanmak istiyorsanız Google’da teff bitkisi tohumu ile yapılan unlu mamüllerin tariflerine bakabilirsiniz. Fakat günlük 1 bardak teff tohumlu çay içmek sorun olmayacaktır. İlla zayıflayacağım diye de günlük 10 barda teff bitkisi çayını içmemelisiniz.

Teff tohumlu çay şikayetleri

Yukarıdaki videoda teff bitkisi ile alakalı detayları diyetisyen güzel bir şekilde açıklamıştır. Videoyu izlediyseniz kafanıza takılan soruları sayfanın altındaki teff tohumlu çay kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirsiniz. Sizce bu bitki çayı işe yarıyor mudur? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?