Modern technology gives us many things.

Teff Life Slim Nedir? Kullanıcı Yorumları

Teff life slim kullananlar ne düşünüyor? Teff slim life çayı şikayetleri

teff life slim nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir?
0 8.585

Türkiye’de bir anda popüler olan teff life slim nam-ı diğer ile teff tohumlu karışık bitki çayı ile alakalı eczanelerde satıldığı iddia ediliyor. Fakat sorduğumuz birkaç eczanede ürünü bulamadık. Anladığımız kadarıyla sadece internet üzeri satışı yapılan teff tohumlu bitki çayı, birçok ünlü tarafından kullanılmıştır. Bu ünlüler arasında Seda Akgül, Ece Erken, İvana Sert gibi isimlerde bulunuyor.

Teff Life Slim Nedir?

Teff bitkisi, Afrika’da yetişiyor olsa da ticaret maksatlı İngiltere, Kanada ve birçok ülkede yetiştirilen, içerisinde yüksek lif ve protein barındıran, doğal olarak tüketildiğinde faydaları saymakla bitmeyen bir tahıl ürünüdür.

Teff bitkisi ile alakalı uzman yorumlarını dinlemek isteyenler teff bitkisi kullananlar başlıklı yazımızı inceleyebilirler.

Çok ufak boyutludur, tadı kestaneye benziyor ve 3 farklı renkte yetişebiliyor. Sağlık açısından teff tohumu faydaları çok fazladır. Kilo kontrolü içinde tüketilebilir. Fakat yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına şu açıklamayı yapmakta yarar vardır. Siz sadece teff bitkisi kullanarak kilo veremezsiniz. Eğer spor yapıyorsanız, diyet programı uyguluyorsanız teff tohumu ile bunu destekleyebilirsiniz.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Teff life slim kullananlar

Teff bitkisi, aktarlarda bulabileceğiniz bir tahıl ürünü olsa da dileyenler için internette teff tohumlu çay satılmaktadır. Bu ürünün içerisinde de teff tohumu ile birlikte bamya çiçeği, biberiye, yeşil kahve gibi toksin atıcı etkisi olan birkaç baharat bulunuyor. Ürün hakkındaki düşüncelerini paylaşmak isteyen kişiler teff life slim kullananlar başlıklı bu yazıda tavsiyelerini veya şikayetleri paylaşabilirler.

Teff life slim kullanıcı yorumları

Az önce de söylediğimiz gibi bir çok ünlü isim teff tohumlu çay kullandı. Dilerseniz İvana Sert’in Yorumları için buraya veya Seda Akgül’ün teff tohumlu çay ile alakalı düşüncelerine ulaşabilmek için de buraya tıklayabilirsiniz..

Teff life slim kullananlar
Teff life slim kullananlar

Teff life slim şikayet

Ürünün satış fiyatı piyasadaki diğer zayıflama çaylarına nazaran oldukça yüksek diyebiliriz. Normal bir zayıflama çayının 1 aylık kullanımı 49 TL’ye satılırken teff life slim fiyatı 15 günlük kullanım için 79 TL’dir. İşe yarıyorsa almaya değer diye düşünüyoruz. Siz ne dersiniz?

6

Teff life slim kullanıcı yorumları

Teff life slim, içerisinde teff bitkisi tohumu ile birlikte biberiye, yeşil kahve, funda yaprağı, chia tohumu gibi bitkilerde bulunan bir bitki çayıdır. Spor yapanların, diyet programı uygulayanların takviye amaçlı kullanabileceği bir üründür. Teff life slim fiyatı, piyasada bulunan diğer bitki çaylarına nazaran yüksektir.

  • Teff bitki çayı fiyatı 4
  • Teff bitkisi faydaları 8
BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.