Modern technology gives us many things.

Vatanım Sensin Dizisi Bitiyor! İşte Final Nedeni

Vatanım sensin neden final yapıyor? Twitter'da gündem oldu...

Vatanım sensin neden final yaptı
0 200

Kanal D ekranlarında yayınlanan vatanım sensin dizisi final yapıyor. Takipçilerinin üzüldüğü bu erken final kararının nedeni ise birçok dizinin kaderi ile aynıdır. Başrolleri arasında Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in olduğu bu güzel tarihi dizi bu hafta yayınlanacak olan son bölümü ile ekranlara veda ediyor…

Vatanım Sensin VEDA Ediyor

Kanal ile anlaşamadığı yönünde haberler çıkmış olsa da asıl neden kimseyle paylaşılmıyor. Geçtiğimiz ay Mayıs’ın sonuna doğru final yapacağı iddia edilmiş ve Haziran’a kadar devam etmişti.

Konuyla alakalı olarak Twitter’da gündem bile oluştu. Birkaç saat içerisinde #VatanımSensinVeda etiketi ile yüz binlerce tweet atıldı. Genel olarak insanlar 2 yıl boyunca ağladıklarını, çok güzel bir dizi izlediklerini ya da piyasada bulunan saçma sapan diziler yerine bu tarz kaliteli dizilerin bitirilmesinin doğru olmadığını söylediler.

Vatanım Sensin final yorumları
Vatanım Sensin final yorumları

Vatanım Sensin Final Kararı Hakkında

Vatanım sensin dizisinin final yapması yüz binlerce takipçiyi derinden etkiledi. Twitter’da saatler geçmesine rağmen hüzün içerikli paylaşımlar devam ediyor. Erken final yapma nedeni ile alakalı henüz resmi bir açıklama yapılmazken kanal ile anlaşamama olduğu tahmin ediliyor.

Vatanım Sensin Neden Bitti?

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi sayfanın altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. İlgili tüm paylaşımları #vatanımsensinveda linkine tıklayarak görebilirsiniz. Vatanım sensin neden bitti, vatanım sensin final yaptı

BUNLARA BAKTINIZ MI?

Konuyla Alakalı Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.